ArşivGündemManşetSpor

Sarıyer’deki Beşiktaşlılar yemekte buluştu!

zafermurat1

İstanbul Çevre Konseyi Genel Sekreteri Zafer Murat Çetintaş, kurucusu olduğu Sarıyer Beşiktaşlılar Derneği’ne ve Beşiktaş camiasına yemek verdi. Rumeli Kavağı Telli Baba Restaurant’taki yemeğe çok sayıda dernek yöneticisi ve önemli isim katıldı.

besiktas-sariyergazetesi.com 1 (4)

Bahçeköy’de geçtiğimiz günlerde kurulan Sarıyer Beşiktaşlılar Derneği ve İstanbul’daki çok sayıda Beşiktaş derneği yönetimi Rumeli Kavak‘taki akşam yemeğinde bir araya geldi. Beşiktaş’ın yönetiminde yer alan ve Sarıyer Beşiktaşlılar Derneği’nin de kurucusu olan İstanbul Çevre Konseyi Genel Sekreteri Başkanı Zafer Murat Çetintaş’ın verdiği akşam yemeğinde renkli görüntüler yaşandı. Yemeğe; Sarıyer Beşiktaşlılar Derneği, Perpa Beşiktaşlılar Derneği, Kemerburgaz Beşiktaşlılar Derneği, Silivri Beşiktaşlılar Derneği, 1903 Cemiyeti, Asrın Beşiktaşlılar Derneği ve çok sayıda yönetici katıldı.

ÇETİNTAŞ MİSAFİRLERİYLE YAKINDAN İLGİLENDİ

besiktas-sariyergazetesi.com 1 (1)

Yemeğe katılan herkese teşekkür eden Zafer Murat Çetintaş, misafirleriyle tek tek ilgilendi. Gece geç saatlere kadar devam eden yemekte konuşan Çetintaş; “Beşiktaş Divan Kurulu üyesi ve Sarıyer Beşiktaşlılar Derneği Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi Aydoğan Cevahir’e, Divan Kurulu Üyesi ve Asrın Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Cemil Ulusel’e , Diven Kurulu Üyeleri Zülal Gök, Cevdet Fidan’a ; Silivri Beşiktaşlılar Derneği Üyesi ve Divan Kurulu üyesi Faruk Belenkooğlu’na; ZeyÇed Derneğinden Ali Gündüz’e ve Gülser Bal’a ; İstanbul Çevre Konseyi Yönetim Kurulu Üyeleri Zekiye Ülker ve Ali İzzet Oral’a teşekkür ediyorum” diye konuştu.

besiktas-sariyergazetesi.com 1 (3) besiktas-sariyergazetesi.com 1 (6)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu