ArşivGündemManşet

Yeni Kaymakam Gürsoy Osman Bilgin’den Sarıyer halkına ilk mesaj!

gursoy osman bilgin 1 (1)

Ankara Polatlı Kaymakamı iken Sarıyer’e atanan Kaymakam Gürsoy Osman Bilgin, mesaiye başladı. Bilgin, Sarıyer’de göreve başlamasından sonra ilk mesajını yayınladı. Bilgin’in satır aralarında dikkat çekici ifadeler içeren mesajı şöyle;

 

SAYGIDEĞER SARIYERLİLER;


Ülkemizin en güzel ilçelerinden biri olan Sarıyer’de göreve başlarken sizlere hizmet etme fırsatına sahip olmanın onur ve mutluluğu içersinde tüm Sarıyerli Vatandaşlarımızı sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

Kaymakamlık görevini ifa edeceğim süre içerisinde; Atatürk İlkeleri doğrultusunda adalet, tarafsızlık, sevgi ve hoşgörü anlayışıyla etik ilke ve değerler içerisinde hareket ederek kamu hizmetlerinin etkin ve verimli bir şekilde hukukun üstünlüğü ilkesine daima bağlı kalarak yürütülmesine gayret sarf edecek, tüm Kamu Kurum ve Kuruluşlarımızın karşılıklı işbirliği ve uyumu içerisinde hizmetlerin halkımıza en iyi şekilde ulaştırılması yönünde gerekli disiplini sağlayacağımı ifade etmek isterim.

Kamu hizmetlerinin bir emanet olduğu bilinciyle tüm mesai arkadaşlarımla beraber İlçemizin ekonomik, sosyal ve kültürel yönden kalkınması yönünde gerekli her türlü çabayı göstereceğimizi belirtmek isterim.

Bu duygu ve düşüncelerimle Sarıyer’e hizmet etmenin benim için büyük onur ve mutluluk olduğunu bir kez daha ifade ederken tüm Sarıyer Halkına gönül dolusu sevgi ve saygılarımı sunar mesai arkadaşlarıma çalışmalarında başarılar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir