ArşivGündemManşet

Yok böyle düğün! Genç ailesinin mutlu gününe 5 bin kişi katıldı!

cagla genc 1 (9)

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in oğlu Çağlar Genç ile Meltem Celayir’in Bahar Country’deki dillere destan düğününde çok renkli görüntüler yaşandı. Yaklaşık 5 bin kişinin katıldığı düğüne CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun yanı sıra siyaset, sanat, basın, spor, iş ve magazin dünyasından çok sayıda önemli isim katıldı.

BAHÇEKÖY YOLU KİLİTLENDİ

Akşam saat 19.30’da başlayan düğüne katılmak için araçlarıyla Bahar Country‘e gelmek isteyen yüzlerce sürücü Bahçeköy yolunun kilitlenmesine neden oldu. Yüzlerce araçlık kuyruğun oluştuğu bölgede, pek çok araç yol kenarlarına park etmek zorunda kaldı. Düğün mekanının otoparkının tamamen dolması üzerine pek çok sürücü yan tarafta bulunan Koru Park’a yönlendirildi.

HERKESİMDEN VATANDAŞ KATILDI

Düğüne CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Akif Hamzaçebi, Mustafa Sarıgül gibi isimlerin yanı sıra ünlü gazeteciler Fikret Bila, Tuncay Özkan, şarkıcı Ferhat Göçer, Beşiktaş Kulüp yöneticileri, ilçe belediye başkanları da katıldı. Düğünün halka açık olması ve davetli ayrımı yapılmaması üzerine düğüne yaklaşık 5 bin kişi katıldı. Düğüne AK Parti, MHP ve CHP camiasından yüzlerce siyasetçi de katıldı.

Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz’ün kıldığı nikah töreninde, CHP lideri Kılıçdaroğlu evlilik cüzdanını gelin Meltem Celayir’e verdi. Oldukça renkli ve keyifli anların yaşandığı düğünde alınan güvenlik önlemleri de dikkat çekti. Öte yandan düğündeki takı merasimi ise yaklaşık 3 saat sürdü. Uzun takı kuyruğunun oluştuğu düğünde, davetliler gelin ve damada takı takmak için uzun süre ayakta sıra bekledi.

BAŞKAN GENÇ’İN GELİNİ VE OĞLU ŞARKI SÖYLEDİ

Düğüne katılan herkesle tek tek konuşan ve sohbet eden Belediye Başkanı Şükrü Genç, gecenin ilerleyen saatlerine doğru davetlilerle birlikte halay çekti hep birlikte oynadı. Düğünün en dikkat çeken yönü ise Belediye Başkanı Şükrü Genç’in oğlu Alican Genç ile gelinin peş peşe sahneye çıkması ve şarkı söylemesi oldu. Gelini ve çocuklarının söylediği şarkıyı büyük bir keyifle dinleyen Genç, ilerleyen saatlerde şarkılara eşlik etti, mekandaki düğün coşkusuna doyasıya eşlik etti. Belediye Başkanı Şükrü Genç’in gecede oldukça neşeli ve heyecanlı olduğu gözlendi.

cagla genc 1 (1) cagla genc 1 (2)
cagla genc 1 (4)
cagla genc 1 (6)
cagla genc 1 (8) cagla genc 1 (9) cagla genc 1 (10) cagla genc 1 (11) cagla genc 1 (12) cagla genc 1 (13)

KÜRŞAT ÇAKMAK – SARIYER GAZETESİ

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir