GündemManşet

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI HÜSEYİN ÖZDEMİR, TETİKÇİ Mİ TUTTU?

Sarıyer Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu‘dan önemli açıklama; “AKP İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir‘in beni vurdurtmak için adam tuttuğunu öğrendim. Bana yönelik olası her türlü saldırının sorumlusu Hüseyin Özdemir ve yakın çevresi olacaktır. Konu hakkında Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulunacağım”

ayrac

huseyin-ozdemir-tetikci-mi-tuttu

ayrac

Sarıyer Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu, AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir’in kendisini vurdurtmak ve öldürtmek için adam tuttuğu yönünde güvenilir kaynaklardan çok güçlü bir istihbarat aldığını söyledi. Gazeteci Batu, “Bana yapılacak herhangi bir saldırının ve tehdidin tüm sorumlusu AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir ile ona yakın parti içi yada dışı yakın çevresi olacaktır. Güvenilir kaynaklardan kendisinin beni vurdurtmak için adam tuttuğu yönünde çok güçlü bilgi aldım” dedi.

bekir-batu-haberici

BATU; “SAVCILIĞA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAĞIZ”

Konuyla ilgili açıklama yapan Genel Yayın Yönetmenimiz Bekir Batu şöyle konuştu; “Gerekli önlemlerin alınması ve bana yönelik her hangi bir saldırı olması durumunda tüm sorumluluğun AKP İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir ve yakın çevresinde olacağı konusunda İstanbul Cumhuriyet Savcılığı’na bir iki gün içinde suç duyurusunda bulunacağız.

Umarım bana ulaşan bilgi yanlıştır, aksi halde AKP İlçe Başkanı’nın ne denli vahim bir ruh hali içinde olduğunu düşünmek bile istemiyorum. Umarım seçim sürecinde yaşadığı psikolojik olumsuzluklar kendisini, sağlıklı düşünmesini engelleyecek bazı hatalara sevk etmemiştir.

Ayrıca kendisi hakkında daha önceden yaptığımız bazı şikayetler nedeniyle devam eden yolsuzluk soruşturmaları mevcuttu. Avukatımız Necati Yıldırım, kendisi hakkında konuyla ilgili olarak birkaç gün içinde savcılığa suç duyurusunda bulunacak. Sarıyer Gazetesi olarak bu tür tehditlerden korkmuyoruz, ancak bize yönelik olası tüm saldırıların sorumlusunun AKP İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir ve çevresi olacağını tüm kamuoyuna ve emniyet birimlerine şimdiden ilan ediyoruz.

Ayrıca İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem’in de bu konulardan ne kadar haberdar olduklarının da araştırılmasını istiyoruz”

BATU; “GERÇEKLERİ YAZMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Öte yandan Batu, “Her türlü tehlikeye rağmen doğru bildiğimiz yoldan şaşmadan yürümeye, gerçekleri belgeleriyle ortaya çıkarmaya devam edeceğiz. AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir yada varsa benzer hesaplar içinde olanlar bizi bu yoldan döndüremeyecek. Biz mesleğimizi sürdürmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

4 yorumlar

  1. Hüseyin Özdemir ve saz arkadaşları a.k.p. formlarında kendisine ana avrat küfür eden a.k.p. li partidaşları hakkında böyle bir karar almıyorda ( bu partidaşları hakkındada böyle bir karar almasını istemem ) yolsuzlukları hakkında haber yapan kamu görevlisi BEKİR BATU yu vurdurmak istiyorsa şunu bilsinki güneş balçıkla sıvanmaz … BEKİR BATU nun arkasında SARIYER HALKI varken , Hüseyin Özdemir in arkasında kendisine ana avrat küfürler eden partidaşlarının duracağını hiç sanmıyorum…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir