GündemManşet

Ak Parti’de Erol Akkuş hamlesi! İlçe Başkanlığı için muhtarlardan imzalı destek istiyor!

abdullah-erol-akkus1

MHP’den AK Parti’ye geçen Eski Meclis Üyesi Mimar Abdullah Erol Akkuş,bu kez ibreyi ilçe başkanlığına çevirdi. Kendisi gibi eski MHP’li Osman Güloğlu ile birlikte hareket eden Akkuş, Sarıyer’de partiye yakın muhtarları dolaşarak kendisinin AK Parti İlçe Başkanı olabilmesi için destek içeren imzalar topladığı öğrenildi. Sarıyerli muhtarlardan kendisine destek imzası istediği öğrenilen Akkuş’un, özellikle partili muhtarları ziyaret ettiği ve onlardan imza almaya çalıştığı belirtildi.

MUHTARLAR; “OSMAN GÜLOĞLU İLE BERABERLER”

Sarıyer Gazetesi‘ne konuşan muhtarlar, Akkuş’un bu ziyaretlerini genellikle Osman Güloğlu ile birlikte gerçekleştirdiğine dikkat çekti ve kendilerinden imza alınmaya çalışıldığını vurguladı. Giresun Şebinkarahisarlı olan Akkuş, İstanbul başta olmak üzere çok farklı şehirlerde önemli projeler gerçekleştiren merkezi Ataşehir’deki Güvenç İnşaat’ın da ortağı olarak biliniyor.

Siyasi çevrelerde Akkuş’un bu hamlesinin Ak Parti kulislerinde ne kadar başarılı olacağı ise merak konusu oldu.

 

3 yorumlar

  1. yaw bu adam mhp ve akp’ye geçiş serüvenleri için Sedat bey nereye giderse buda arkasında olur dediler.Sedat bey başkan olamadı ama bu adam neden hala akp içinde bi yerlere gelmeye kalkar acaba?
    demek ki dededen babadan akpliymiş :/

  2. Arkadaşlar, efendiler ve ey millet, iyi biliniz ki, Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz. En doğru, en hakiki tarikat, medeniyet tarikatıdır. AKP İlçe Başkanı Tabii ki Abdullah Erol AKKUŞ BAŞKAN!!! olsun nedeni mesajda anlayabilene!!!

  3. Sn. Abdullah Erol AKKUŞ ‘ A verilmeli bu görev neden mi 31 mart seçimlere var gücü ile çalışan partisine bir üye kazandırmak için sarfetmiş olduğu iyi niyeti ve cabayı biz Yeniköylüler olarak şahidiz… partiye değil sadece sarıyer halkina hizmet anlaminda… mimar oldugu için çok faydalı olacağı kanaatindeyim. Sakin ve iyi bir aile bireyi olarak bildiğim değerli kardeşime bu yolda Rabbimden hayırlısini diliyor , başarılar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir