GündemManşet

AKP’de Özdemir bilmecesi! İstifa mı edecek yoksa görevden mi alınacak?

ayrac

AK Parti’nin Sarıyer’de 25 bin farkla hezimete uğramasının bir numaralı sorumlusu, İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir‘in istifa mı edeceği yoksa görevden mi alınacağı merak konusu oldu…

ayrac

HUSEYIN OZDEMIR- hüseyin özdemir

AK Parti’de işler karıştı. “Sarıyer’i ancak Sedat Özsoy’la alırız” diyerek Özsoy’un adaylığını partiye dayatan isimlerin başındaki İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir, 30 Mart hezimetinden sonra derin bir sessizliğe büründü. Seçimden sonraki gün evinden gün boyu çıkmayan ve istirahata çekilen Özdemir’in, bir an önce istifa etmesi ve partinin önünü açması isteniyor. Parti içindeki bazı isimler; Özdemir’in bu hezimetten sonra onurlu bir şekilde istifa edeceğine dikkat çekiyor.

SARIYER’DEN EKREM ABİ’YE TEPKİ BÜYÜK!

Öte yandan Özdemir’e yakın bazı isimlerin “Hüseyin Özdemir görevden alınırsa AK Parti burada biter. Bu yüzden Özdemir’in mutlaka Sarıyer’deki görevine devam etmesi gerekir. Çünkü Ekrem Abi ile çok uyumlu çalışıyorlar. Hüseyin Bey’in dışında başka bir kişi burada ilçe başkanı olsaydı, Sarıyer’deki fark 50 bini bulurdu” diyerek savunmaya geçtikleri öğrenildi. Bu arada Sarıyer’deki 25 binlik hezimetten sonra Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem de hedef tahtasına oturtulmaya başlandı. Erdem, hemşerisi İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir’e sürekli ve her şartta sahip çıkmasıyla biliniyordu.

6 yorumlar

  1. hüseyin köyüne gitsen 2 seçim kaybettirmiş teşkilat (sivas teşkilatı) sarıyerde bir siteye giremedik sayenizde…..

  2. Eğer ak parti gelecek seçimleri almak istiyor ise OSMAN GÜLOĞLU ilçe baskanı olmalıdır…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir