GündemManşet

AKP, SANDIKTAN KAÇAMADI! AKP’NİN KORKTUĞU BAŞINA GELDİ! CHP, SARIYER SEÇİMLERİNE GİRECEK!

ayrac

AK Parti’nin Sarıyer’de korktuğunu başına geldi. CHP’nin, meclis üyesi listesini İlçe Seçim Kurulu’na zamanında teslim etmediği gerekçesiyle CHP’nin seçimlere girmesini önlemek için itiraz eden AK Parti, bugün çok büyük bir şok yaşadı.

ayrac

Sarıyer İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Nesim İste’nin “CHP seçime girebilir” kararına rağmen diğer parti temsilcilerinin oylarıyla çıkan şok karar, Yüksek Seçim Kurulu’ndan döndü. YSK’nin 1 kişiye karşı 9 oyla aldığı kesin karara göre CHP Sarıyer’de seçime girebilecek…

ayrac

Ankara’dan gelen müjdeli haber CHP’de büyük bir bayram havası yaratırken, AKP cephesinde ise soğuk duş etkisi yarattı. CHP’li Şükrü Genç’i sandığa gitmeden masa başında yenmeyi amaçlayan AKP’de tam bir hezimet havası hakim.

ayrac

Geçen seçimde Şükrü Genç’ten 30 bin oy fark yiyen Sedat Özsoy’un, başarısızlıkla sonuçlanan bu son girişimden sonra şimdi ne kadar fark yiyeceği ise siyasi çevrelerde merak konusu oldu. CHP’liler şimdi “Sedat Özsoy’a ve AKP’ye artık 80 bin fark atacağız” yeminleri ediyor.

ayrac

Detaylar gelecek!

Daha fazla göster

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler