GündemManşet

Ankara Vali Yardımcısı Mehmet Seyman; “Yeni Kaymakamı çok seveceksiniz!”

Ankara Vali Yardımcısı Mehmet Seyman, yakın dostu Sarıyer Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu’ya konuştu, Ankara’dan Sarıyer’e atanan yeni Kaymakam Gürsoy Osman Bilgin için övgü dolu sözler sarf etti. ” Sarıyerliler olarak yeni kaymakamı çok seveceksiniz. Başarılı ve yerel halkla diyalogları iyi bir arkadaşımızdır”

ayrac

mehmet seyman

Sarıyer Kaymakamı Ömer Karaman’ın Koceli Darıca Kaymakamlığı’na atanmasından sonra bu göreve getirilen Ankara Polatlı Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin’i Başkent’teki mesai arkadaşlarına sorduk. Ankara Vali Yardımcısı Mehmet Seyman, Sarıyer’in yeni Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin’i Sarıyer Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni ve yakın dostu Gazeteci Bekir Batu’ya yorumladı. Uzun yıllar çeşitli ilçelerde kaymakamlık yapan ve Çanakkale, İstanbul, Antalya gibi şehirlerde de Vali Yardımcılığı görevini başarıyla yürüten Mehmet Seyman, halen görev yaptığı Ankara’da başarılı hizmetlere imza atmasıyla biliniyor. Tecrübeli Vali Yardımcısı Seyman, yeni Kaymakam Bilgin’i övgü dolu sözlerle anlattı.

gursoy osman bilgin 1 (14)

SEYMAN; “YENİ KAYMAKAMI ÇOK SEVECEKSİNİZ”

Ankara Vali Yardımcısı Mehmet Seyman gazetemize şöyle konuştu; “Sarıyer’e yeni atanan Ankara Polatlı Kaymakamımız Gürsoy Osman Bilgin çok değerli ve başarılı bir arkadaşımızdır. Sarıyer’e iyi bir kaymakam arkadaşımız geliyor. Arkadaşlığı iyi, dinamik ve çalışkan birisidir. Deneyimli, birikim sahibi ve nezakete önem veren, insani özellikle yüksek bir arkadaşımızdır.  Sarıyerliler olarak onu çok seveceksiniz. Özellikle Polatlı Organize Sanayi Bölgesi çalışmalarında oldukça başarılı olmuştu, ayrıca Sakarya Meydan Muhaberesi’nin yapıldığı yerlerin tarihi dokusuna sahip çıkması ve özellikle Sayın Valimizin büyük önem verdiği milli parka çevrilmesi konusundaki çalışmaları başarılıydı. Gürsoy Osman Bilgin arkadaşımızın yerel halka iletişimi çok iyidir, Sarıyer’e gelince zaten bunları yaşayarak göreceksiniz” 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir