GündemManşet

Aydınlık Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İlker Yücel, Gazeteci Bekir Batu’yu ziyaret etti!

Aydınlık Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni ve İşçi Partisi Genel Başkan Yardımcısı İlker Yücel, Sarıyer Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu’yu ziyaret etti. Oldukça samimi bir ortamda yaklaşık 2 saat süren ziyarette, gazetecilik adına birlikte yapılabilecek çalışmalar hakkında görüş birliğine varıldı.

ayrac

aydinlik-gazetesi-genel-yayin-yonetmeni-ilker-yucel-kahvalti (40)

Aydınlık Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni aynı zamanda İşçi Partisi Genel Başkan Yardımcısı İlker Yücel, yakın dostu Sarıyer Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmenimiz Bekir Batu’yu ziyaret etti. Sarıyer Gazetesi’nin misafiri olan Yücel, Batu’yla yaklaşık 2 saat baş başa görüştü. Batu’ya, Aydınlık Gazetesi’nde yayınlanan haberlerinden dolayı teşekkür de eden Yücel, Aydınlık Gazetesi için sürdürdüğü projeleri hakkında önemli bilgiler verdi. Gazetenin trajinin artması için önümüzdeki günlerde Türkiye’nin yakından tanıdığı pek çok önemli ismin AYDINLIK’ta yazmaya başlayacağını söyleyen Yücel, yakın gelecekte düşündüğü önemli projelerini Batu’yla paylaştı.

ÖNÜMÜZDE GÜNLERDE DEV PROJELER YOLDA!

Batu’dan elindeki önemli haberleri AYDINLIK Gazetesi’nin yanı sıra istediği zaman ULUSAL Kanal’dan da duyurabileceğini söyleyen Yücel, Sarıyer Gazetesi’nin habercilikte kalitesini de yakından takip ettiklerini vurguladı. Yücel, habercilikteki kalitenin daha da artabilmesi için Batu’dan gazetecilik üzerine öneriler ve görüşler de aldı. Oldukça samimi bir ortamda geçen görüşmede Batu, Aydınlık Gazetesi’nin daha çok okunmasını sağlayacak bazı önerilerde bulundu. İkili, önümüzdeki dönemde Türk basınında ses getirecek bazı önemli projeleri gerçekleştirebilmek için karşılıklı görüş birliğine vardı.

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler