GündemManşet

BÜYÜKDERE MUHTARLIĞI YENİ ADRESİNDE!

30 Mart seçimlerinde Büyükdere muhtarlığını kazanmasının hemen sonrasında muhtarlık yeri sorunu yaşayan Ali Yazıcı, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in destek olması sonucu derin bir nefes aldı. Yazıcı, Sağlık İşleri Müdürlüğü’nün yanındaki Demirtaş Ceyhun Kütüphanesi‘ne taşındı.

Muhtarlık yeri konusunda neredeyse gitmedik kapı bırakmayan Ali Yazıcı , sonunda muradına erdi. Yazıcı’nın yer sorunu Belediye Başkanı Şükrü Genç’i talimatıyla nihayet çözüldü. Muhtar Ali Yazıcı, Sağlık İşleri Müdürlüğü’nün yanındaki Demirtaş Ceyhun Kütüphanesi’ne taşındı.

Büyükdere Muhtarı Ali Yazıcı “Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Büyükşehir Belediyesi yaşadığım muhtarlık yeri meseleme duyarsız kalırken Şükrü Genç gecenin saat 00:00 da beni aradı sen canını sıkma muhtarım ne gerekiyorsa tarafımızca yapılacaktır” dedi.

YAZICI; “SAHİLE KORKULUK GEREKİYOR”

Yazıcı, “Büyükdere, Sarıyer kazıklı yolda kenar korkulukları olmadığı için vatandaşlarımız denize düşme tehlikesi ile burun buruna geliyor. İsmail Civelek isimli engelli vatandaşımız tekerlekli sandalyesi ile denize düştü neyse ki korkulan olmadı . Daha sonra da Osman Kurt isimli bir kardeşimiz düştü ve hayatını kaybetti. İstiyoruz ki Büyükderemiz de bu denli durumlar yaşanmasın. Büyükşehir Belediyesi’nin sahil şeridinde gerekli önlemi almalı” diye konuştu.

saryer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir