GündemManşet

Çatı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu Büyükdereli çıktı!

ekmeleddin-ihsanoglu

SARIYER GAZETESİ – ÖZEL HABER

Sarıyer Gazetesi, ülke gündeminin konuştuğu çatı adayıyla ilgili bilinmeyen detaylara ulaştı. MHP ve CHP’nin Cumhurbaşkanlığı yarışında çatı adayı olarak ismini açıkladıkları İslam İşbirliği Teşkilatı Genel Sekreteri Ekmeleddin İhsanoğlu, Sarıyerli çıktı. Büyükdere’deki Sevimli Sokak’ta oturan İhsanoğlu, eski Cumhurbaşkanı Merhum Turgut Özal’ın eşi Semra Özal’a da komşu. Aynı sokakta birkaç ev mesafede bulunan İhsanoğlu, polis tarafından da yakın koruma altına alındı.

SARIYER POLİSİ ALARMDA

Çatı adayının Sarıyerli olduğunun ortaya çıkmasından sonra Sarıyer Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler bölgeyi yakın takibe aldı. Cumhurbaşkanı Adayı İhsanoğlu’nun bulunduğu sokakta polis yoğun güvenlik önlemi aldı, sokağa giriş çıkışlar mercek altına alındı. Öte yandan İstanbul’a her gelişinde Tarabya’daki Huber Köşkünde oturan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün de yine Sarıyer’de oturuyor olması, ilginç bir tesadüf olarak yorumlanıyor.

NOT: ÖZEL HABERİMİZ KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILAMAZ, AKSİ HALDE İLGİLİ BASIN KURUMLARI HAKKINDA HUKUKİ İŞLEM YAPILACAKTIR.

zekeriyakoy-koyun-telef-sariyer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir