GündemManşet

FSM Muhtarı Osman Karaçam ve Baltalimanı Ali Haydar Aslan yeniden aday

muhtarlar-adaylik-acikladi

Sarıyer’in sevilen ve başarılı muhtarlarından Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Muhtarı Osman Karaçam ile Baltalimanı Ali Haydar Aslan yeni dönemde de muhtar adayı olduklarını açıkladılar.

ayrac

Bugüne kadar mahallelerinde pek çok başarılı hizmete imza atan muhtarlar, 2014 seçimlerinde de hizmete devam etme kararı aldılar.

ASLAN; “MAHALLEMİZ İÇİN MÜCADELEYE DEVAM EDECEĞİZ”

ali-haydar-aslan

Baltalimanı Muhtarı Ali Haydar Aslan, yeniden aday olmaları konusunda vatandaşlardan yoğun talep geldiğini ve bu ilginin kendilerini memnun ettiğini söyledi. Muhtar Ali Haydar Aslan, Baltalimanı Mahallesi’nin sorunlarını 5 yıldır çözmek için gece gündüz demeden çalıştıklarını ve pek çok alanda belediyeyle birlikte güzel hizmetlere imza attıklarını vurguladı. Baltalimanı’nda güzel hizmetlerin gerçekleştiğini ifade eden Muhtar Aslan, “Daha yapılacak çok işimiz var. Mahallemizin ve vatandaşlarımızın özellikle kentsel dönüşüm konusunda mağdur edilmemesi için çalışacağız ve bu konudaki mücadelemizi aynı kararlılıkla sürdüreceğiz. Bu yüzden yeniden aday olmaya ve hizmete devam etmeye karar verdik. 30 Mart seçimlerinde bir kez daha halkımızın güvenini alarak, göreve devam etmek istiyoruz” diye konuştu.

KARAÇAM; “HİZMETE DEVAM ETMEK İSTİYORUZ”

osman-karacam2

FSM Muhtarı Osman Karaçam ise; “Görevimizi sürdürdüğümüz 5 yıllık süre zarfında mahallemizde güzel çalışmalar ve hizmetler yaptık. Gerek belediyemizden gerekse diğer kamu kurumlarından mahallemize hizmetler getirdik. Aynı hizmetin aksamadan devam etmesi için bir kez daha muhtar adayı olmaya karar verdim. Özellikle kentsel dönüşüm konularında vatandaşlarımızın bir kenara atılmasına ve bu süreçten dışlanmasına asla izin vermeyeceğiz. Vatandaşlarımızdan destek bekliyoruz” diye konuştu.

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler