GündemManşet Altı

HÜSEYİN SARIUÇAK, 4. DÖNEMİNİ BAKLAVA PARTİSİYLE KUTLADI!

Sarıyer Muhtarlar Derneği Başkanı ve Darüşşafaka Muhtarı Hüseyin Sarıuçak, muhtarlığı yeniden kazanmasını önce mantı daha sonra da baklava partisiyle kutladı. Sarıuçak’ın kutlamasında espriler havada uçuştu, oldukça renkli görüntüler yaşandı.

sarıucak

2002 yılında Darüşşafaka’nın kurucu muhtarı olarak göreve başlayan Hüseyin Sarıuçak 4. kez seçilmesinden dolayı kendisine oy veren mahalle sakinleriyle Daraüşşafaka Yaşam Evi’nde bir araya geldi. Bir gün önce mantı ikram ettiği dostlarına bu kez baklava yediren Sarıuçak, yeni dönemde önemli hizmetlere imza atacağını ifade etti.

YENİ PROJELERİMİZİ HAYATA GEÇİRECEĞİZ!

Darüşşafaka Merkezi’nde metro istasyonuna kadar yaya altgeçidi yapılması için Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’tan söz aldığını belirten Hüseyin Sarıuçak, Yaşam Evi’nin de daha genişletilip, dinlenme ve oyun alanlarının ayrılacağını belirtti. İBB tarafından Yaşam Evi’nin alt kısmında yapılan parkın da Yaşam Evi ile birleştirilmesi için gereken girişimlerde bulunacağını söyleyen Sarıuçak, “Mahallemizde bundan sonra yaşam kalitesi daha da artıp, insanlarımız daha mutlu olacak. Ben de gerekli hizmetlerin gelmesi için elimden gelen çabayı göstereceğim” dedi.

Bir yorum

  1. muhtarlığın tüm meziyetlerine hasıl olan HÜSEYİN SARIUÇAK’ı kutluyor , başarılarının devamını diliyorum…. SARIUÇAK ilelebet iktidarda kalacağını düşünerek REHAVETE kapılmasın , ilkkez seçilmiş gibi heyecanını korusun ve DARRULŞAFAKA mahallesine hizmetlerini katmerleştirerek devam etsin… aksi halde , ben daima pusuda bekliyorum , aday olur o koltuğu altından çekiveririm 🙂 🙂 şakam yok o bunu bilir 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir