GündemManşet

İstinye Devlet Hastanesi Genel Cerrahı Doç. Dr. Haldun Sunar, ameliyat yaptığı sırada kalp krizi geçirdi! 4 kez kalbi duran Sunar, hemen ameliyata alındı!

HALDUN SUNAR

SARIYER GAZETESİ – ÖZEL HABER

İstinye Devlet Hastanesi’nde sıcak gelişme. Dün, elektrik trafolarında meydana gelen arıza yüzünden hizmet veremeyen hastanede, bu kez de üzücü bir gelişme yaşandı. Hastanenin deneyimli doktorlarından Genel Cerrah Doç. Dr. Haldun Sunar, bugün ameliyat yaptığı sırada aniden kalp krizi geçirdi.

4 KEZ KALBİ DURDU, AMELİYATA ALINDI

Ameliyat sırasında fenalaşan ve kalp krizi geçirdiği anlaşılan Sunar, meslektaşlarının yaptığı ilk müdahaleden sonra hemen Maslak Acıbadem Hastanesi’ne kaldırıldı. Tam 4 kez kalbinin durduğu ve kriz geçirdiği öğrenilen Sunar, hemen ameliyata alındı, anjiyo yapıldı. Sunar’ın tam ameliyata başladığı sırada ağır bir kalp krizi geçirdiği ve meslektaşlarının gözleri önünde yere düştüğü belirtildi. Sunar’ın kalp krizi geçirirken yanında şans eseri meslektaşlarının olması da büyük bir avantaj olduğu, aksi halde böylesi ağır bir krizin Sunar’ın tek başına olduğu bir anda gerçekleşmesi durumunda kötü bir sonuç yaşanabileceği ifade edildi.

Sarıyer Gazetesi olarak bu haberi yazdığımız saatlerde Sunar’ın ameliyatı devam ediyordu.

Sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenilen 1953 İzmir doğumlu Doç. Dr. Haldun Sunar, başta hastanedeki meslektaşları ve mesai arkadaşları olmak tüm sevenlerini üzüntüye boğdu. Tüm dostları şuan onun için dua ediyor…

Sarıyer Gazetesi olarak Doç. Dr. Haldun Sunar’a acil şifalar dileriz.

NOT: Haberimiz, Sarıyer Gazetesi kaynak gösterilerek yada sariyergazetesi.com’a aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi halde ilgili basın kuruluşları hakkında hukuki işlem başlatılacaktır.

 

istinye21

Daha fazla göster

2 yorumlar

  1. Yeni gördüm yeni duydum allah şifalar versin. Kıl dönmesi ameliyatımı gerçekleştirdi mükemmel bir doktor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler