GündemManşet

REMZİ ABİ İLE BALIK KEYFİ! İSMAİL SANDIKÇI İLE REMZİ GÜR BOĞAZ’DA ÜLKE GÜNDEMİNİ MASAYA YATIRDI…

remzi gur 1

Başbakan Erdoğan’a yakınlığı ile bilinen ünlü iş adamı Remzi Gür, Sarıyer siyasetinin renkli isimlerinden İsmail Sandıkçı ile boğazda bir araya geldi. Batık banka patronu Halis Toprak’tan TMSF’ye geçen Aslanlı Köşk’te yaşayan Gür, mahallesindeki esnafları ziyaret etmesiyle de biliniyor.

SANDIKÇI İLE SARIYER VE ÜLKE GÜNDEMİ ÜZERİNE

Bu kez de İstinye’deki Kaçkar Dirvana’da yemek yemek isteyen Gür, mekan sahipleriyle akraba olan İsmail Sandıkçı ile uzun süre sohbet etti. İkili bir süre Sarıyer ve ülke siyaseti üzerine karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. AK Partili Yusuf Tülün döneminde İmar Komisyonu Başkanlığı da yapan Eski Meclis Üyesi Sandıkçı, ünlü işadamı Gür ile hatıra fotoğrafı da çektirdi. Oldukça renkli geçtiği öğrenilen yemekte, ünlü işadamı Gür’ün, Kaçkar Dirvana’nın lezzetlerinden memnun kaldığı öğrenildi.

remzi gur 2

 

Bir yorum

  1. Arkadaşımız ,ismail ‘e akrabalarının yeri olan kaçkar ımı satıyorsun dedim ,yok abi remzi beyle sohbet ettik, ne alakası var ,birazda sarıyer siyasetinden bahsettik dedi, İsmail ve İrfan SANDIKCI lar iyi bir SARIYER lidir , ne kadar siyaseten anlaşamasakda özünde iyi cocuklardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir