GündemManşet

Sarıyer Kaymakamlığı her gün yaklaşık 300 kişiye iftar veriyor

Sarıyer Kaymakamı Ömer Karaman, Ramazan ayında da vatandaşlara sahip çıkmaya ve her ortamda vatandaşlarla birlik beraberlik içinde olmaya devam ediyor. Sarıyer Kaymakamlığı bu kapsamda Cumhuriyet Mahallesi’nde her akşam iftar sofrası kuruyor ve ortalama 300 kişiye iftar yemeği veriyor.

omer-karaman 1 (2)

Sarıyer’e kazandırdığı 3B projesiyle büyük başarı elde eden Sarıyer Kaymakamı Ömer Karaman, Ramazan ayı boyunca günde ortalama 300 kişiye iftar yemeği veriyor. Kaymakamlık bünyesindeki Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, her akşam Cumhuriyet Mahallesi Merkez Camii altında vatandaşlara iftar yemeği veriyor. İftara mahalle sakinlerinin yanı sıra öğrenciler ve Suriyeli mülteciler de katılıyor. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği iftar programlarına Sarıyer Kaymakamı Ömer Karaman’ın yanı sıra mahalle muhtarı Nevzat Aktan ve mahallenin ileri gelen isimleri de katılıyor.

KAYMAKAM KARAMAN’A TEŞEKKÜR PLAKETİ

Geçtiğimiz günlerde iftar programından sonra Sarıyer Kaymakamı Ömer Karaman‘a da mahalle sakinleri adına Muhtar Aktan tarafından bir teşekkür plaketi verildi. Duygulu anların yaşandığı plaket töreninde, mahalle sakinlerinin iftar programıyla ilgili olarak duygu ve düşüncelerini satırlara döktüğü bir anı defteri de Kaymakam Karaman’a hediye edildi.

omer-karaman 1 (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir