GündemManşet Altı

Sarıyer’de PTT skandalı! Yüzlerce zarf adreslerine dağıtılmadı, boş araziye atıldı

Sarıyer Kireçburnu’da çeşitli kurumlara ait faturalardan oluşan yüzlerce zarf, adreslerine dağıtılmadan boş bir araziye atıldı. Duruma tanık olan vatandaşlar, rezalete isyan etti, yetkilileri göreve çağırdı…

SARIYERGAZETESİ.COM – ÖZEL HABER

sariyer1-3

Sarıyer böyle rezalet görmedi. Kireçburnu’ndaki Kefeliköy İETT Durağı arkasındaki boş araziye, yüzlerce fatura ve zarf atıldı. Elektrik, su, doğalgaz faturalarının yanı sıra çok sayıda banka ve mahkeme kağıtlarının da olduğu zarfların, üzerinde yazılı adreslere iletilmediği görüldü.

SORUMLULAR BULUNSUN

sariyer-de-skandal (2)

Posta zarflarını kimlerin bu araziye attığı henüz bilinmiyor ancak tüm gözler bölgeden sorumlu PTT görevlilerine çevrildi. Çünkü bu zarfların dağıtım yapan PTT elemanı tarafından boş araziye atıldığı sanılıyor. Bu arada bu sorumsuzluk yüzünden çok sayıda vatandaşın mağdur olduğu tahmin ediliyor.

Bu rezalete tanık olan ve olayı SARIYER GAZETESİ‘ne bildiren vatandaşlar, sorumluların bir an önce tespit edilmesini ve cezalandırılmalarını istiyor. PTT görevlilerinin birinci derecede olayın şüphelisi olduğunu ifade eden vatandaşlar, gerek idari gerekse adli soruşturmanın yapılmasını istiyor.

sariyer-de-skandal (3)

SARIYER GAZETESİ – ÖZEL HABER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir