GündemManşet

Şems Çakıroğlu, Çayırbaşı’daki dükkanını HUZUR-DER’e tahsis etti!

sems_cakiroglu_aday_adayligi_basvurusu_sariyergazetesi-45

Sarıyer siyasetinin sevilen ve başarılı ismi Şems Çakıroğlu, örnek bir davranışa imza attı. Çakıroğlu, Çayırbaşı’da sahibi olduğu bir dükkanı, mahalledeki gençlere Kuran-ı Kerim öğreten ve din dersi veren HUZUR -DER‘e tahsis etti. Çakıroğlu’nun dükkanı, verdiği dini eğitim sayesinde Çayırbaşı’da çok sayıda genci uyuşturucu gibi birçok kötü alışkanlıktan kurtaran HUZUR -DER tarafından gençlerin sosyal aktivitelerini yapmak amacıyla kullanılmaya başlandı. Çayırbaşı Caddesi üzerinde bulunan ve aylık 2 bin lira kira geliri getirdiği bilinen dükkanını, bu derneğe ücretsiz ve hiçbir şart koşmadan tahsis eden Çakıroğlu aynı zamanda dükkanın iç dekorasyonunu da yaptırdı.

ÇAKIROĞLU’NA TEŞEKKÜR YAĞIYOR

Sarıyer Belediyesi Eski Başkan Yardımcısı Şems Çakıroğlu’nun Çayırbaşı’ndaki gençlere yaptığı jest, mahalle halkını da mutlu etti. Sarıyer Gazetesi’ne konuşan mahalleli gençler, “Şems Abimize bu jestinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Kendisini çok seviyoruz. Allah kendisinden razı olsun. Bu iyiliğini asla unutmayacağız” diye konuştular….

Daha fazla göster

2 yorumlar

  1. Sn.Çakıroğlunu tebrik ediyorum.Allah celle celalü buı güzel hayrını makbül eylesin.örnek bir davranış.50 yıllık bir Sarıyerli olarak gurur duydum.siyasi görüşümüz uyuşmasada iyi insana iyi demek bize yakışandır.Allah razı olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler