GündemManşet

Şükrü Genç, Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aygün Attar ile Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu’yu ziyaret etti

Memleketi Giresun’a 4-5 günlüğüne ziyarete giden Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, baba ocağında çok önemli ziyaretlere imza attı. Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu‘yu makamında ziyaret eden Genç, Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aygün Attar‘a da nezaket ziyaretinde bulunmayı ihmal etmedi. Memleketinde sevgi seliyle karşılanan Genç’in ziyaretleri sırasında renkli görüntüler de oluştu.

ayrac

giresun3

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, 4-5 günlük memleket ziyareti kapsamında hemşerileriyle buluşmaya devam ediyor. Aslen Giresun Şebinkarahisar doğumlu olan Genç’e, gezileri sırasında CHP’li meclis üyeleri Nadir Günday ile Veysel Yeşil‘in yanı sıra Başkan Danışmanı ve Asistanı Tezcan Çayıroğlu da eşlik etti. Gittiği her yerde hemşerilerinin coşkulu sevgisiyle karşılanan Genç, gördüğü ilgiden oldukça memnun kaldı. Hemşerileri; bir kez daha belediye başkanlığını kazanmasından dolayı Başkan Şükrü Genç’i tebrik yağmuruna tutarak başarılarının devamını diledi.

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜNE ZİYARET

giresun1

Belediye Başkanı Şükrü Genç, programları kapsamında Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aygün Attar‘ı makamında ziyaret etti. Rektör Attar ve üniversite yönetimi, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek misafirleriyle yakından ilgilendi. Başkan Genç, Şebinkarahisar’ın üniversitenin gelişimi ile doğru orantılı olarak gelişip değiştiğine dikkat çekerek, “Bizler de üstümüze düşeni yaparak, verilen değeri daha yukarılara taşımak zorundayız. Bu anlamda sürekli ilgi ve desteği için sayın rektörümüze bir kez daha teşekkürü borç bilirim” diye konuştu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Attar ise; Şebinkarahisar’ın yetiştirdiği değerlerin ve STK’larının her zaman en büyük destekçileri olduğunu belirterek, ilgisinden dolayı Belediye Başkanı Şükrü Genç’e teşekkür etti. Ziyarette; Başkan Danışmanı ve Asistanı Tezcan Çayoğlu ile Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mahir Kadakal ve Prof. Dr. Kürşad Yapar da hazır bulundu.

GİRESUN BELEDİYE BAŞKANI’NA ZİYARET

kerimaksu2

Memleket ziyareti sırasında Belediye Başkanı Şükrü Genç’in, programı oldukça yoğundu. Başkan Genç, Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu‘yu da makamında ziyaret etti. Aksu’yla bir süre sohbet eden ve birbirlerini tebrik eden iki başkanın ziyaretleri oldukça samimi bir havada geçti. Genç, Aksu’yu yaptığı başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ederek, “Giresun’da bir ilki gerçekleştiren Aksu’ya halkın güveni ve desteğinin nedenli büyük olduğunu seçimlerde gördük. Tarih yazan ve görevine devam eden Aksu’yu kutluyor, bundan sonraki çalışmalarında da başarılar diliyorum” dedi.

Aksu da yaptığı konuşmada, Genç’e ziyaretinden dolayı teşekkür etti, Sarıyer’de belediye başkanlığı görevine bir kez daha seçilen Genç’e başarılar diledi.

[nggallery id=281]

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir