GündemManşet

Şükrü Genç, Kabataş Erkek Lisesi Mezunları pilav gününde bir döneme damgasını vuran isimlerle buluştu!

sariyergazetesi.com-sukru genc-sariyer (11)

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, 1973 yılında mezun olduğu Beşiktaş’taki Kabataş Erkek Lisesi’nin her yıl geleneksel hale getirdiği Pilav Günü’ne katıldı. Oldukça renkli görüntülerin yaşandığı pilav gününe, Türk siyasetine damga vuran isimler de katıldı. Eski Başbakanlardan Mesut Yılmaz, Adalet Eski Bakanı Hikmet Sami Türk, İlhan Kesici, Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu, Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Haznedar ve Gazeteci Hasan Pulur olmak üzere çok sayıda önemli ismin katıldığı pilav gününde, objektiflere renkli görüntüler yansıdı.

MESUT YILMAZ VE HİKMET SAMİ TÜRK İLE KOYU SOHBET

sariyergazetesi.com-sukru genc-sariyer (1)

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in Eski Başbakan Mesut Yılmaz ve Adalet Eski Bakanı Hikmet Sami Türk ile keyifli bir sohbet gerçekleştirmesi gözlerden kaçmadı. Mesut Yılmaz ve Türk, Başkan Genç’e ikinci döneminde başarılar diledi. Başkan Genç de ikiliyle bir süre keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Pilav Günü’nde, Kabataş Erkek Lisesi’ne büyük emek veren ve okul için kurulan vakfın ilk yönetim kurulu başkanı seçilen merhum İşadamı -Gazeteci Feyyaz Tokar’ın da heykelinin açılışı yapıldı. Pilav Günü’nde, liseye katkı sunan isimlere de plaketler verildi.

sariyergazetesi.com-sukru genc-sariyer (2)

sariyergazetesi.com-sukru genc-sariyer (3) sariyergazetesi.com-sukru genc-sariyer (4) sariyergazetesi.com-sukru genc-sariyer (5) sariyergazetesi.com-sukru genc-sariyer (6) sariyergazetesi.com-sukru genc-sariyer (7) sariyergazetesi.com-sukru genc-sariyer (8) sariyergazetesi.com-sukru genc-sariyer (9) sariyergazetesi.com-sukru genc-sariyer (10) sariyergazetesi.com-sukru genc-sariyer (11) sariyergazetesi.com-sukru genc-sariyer (12) sariyergazetesi.com-sukru genc-sariyer (13) sariyergazetesi.com-sukru genc-sariyer (14)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir