GündemManşet

Tıkalı 2 damarı açılamayan Genel Cerrah Doç. Dr. Haldun Sunar hayati tehlikeyi atlattı, ancak yoğun bakımda tutuluyor!

HALDUN SUNAR

Dün bir hastasını ameliyat yaptığı sırada kalp krizi geçirerek Maslak Acıbadem Hastanesi’nde ameliyata alınan, İstinye Devlet Hastanesi Genel Cerrahı Doç. Dr. Haldun Sunar‘ın hayati tehlikeyi atlattığı ancak yoğun bakımda gözetim alında tutulduğu öğrenildi. Tam 4 kez kalbi duran ve ilk müdahalesi hastanedeki mesai arkadaşlarınca yapılan Sunar’ın, 2 damarının yapılan anjiyoya rağmen bir türlü açılamadığı belirtildi.

BY-PASS OLABİLİR

İstinye Devlet Hastanesi’nin en tecrübeli ve eski doktorlarından birisi olarak bilinen Doç. Dr. Sunar, dün anjiyo oldu. Ancak doktorlar, Sunar’ın kalbe giden tıkalı iki damarını açamadı. Anjiyodan sonra yoğun bakım ünitesine alınan Sunar’ın, şimdi de by-pass olması gündemde. Doktorlar, gerekli görmeleri halinde yeni bir ameliyat kararı alabilecek.

Öte yandan İstinye Devlet Hastanesi’ndeki meslektaşları ve mesai arkadaşı Sunar’ı bir an olsun yalnız bırakmıyor. Hastanede adeta nöbet tutan arkadaşları, Sunar’ın kısa sürede sağlığına kavuşması için dua ediyor. İstinye Devlet Hastanesi Başhekimi Osman Gazi Kiraz‘ın da meslektaşının sağlık durumunu yakından takip ettiği ve gelişmelerden sürekli haberdar edildiği öğrenildi.

Sarıyer Gazetesi olarak, Doç. Dr. Haldun Sunar’a acil şifalar diler, İstinye Devlet Hastanesi’nin tüm çalışanlarına da geçmiş olsun diyoruz. 

genel-cerrah-ameliyat-sirasinda-kalp-krizi-gecirdi-sariyer

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler