GündemManşet

Yandaşlar bu kez de Sarıyer’e damga vuran başarılı Emniyet Müdürü Ramazan Emekli’ye saldırdı! SABAH ve TAKVİM, Gezi’nin faturasını Emekli’ye kesmeye kalkıştı! 2 gazeteye tepki büyük!

resım 3

Hükümete yakın yandaş gazetelerin cadı avı sürüyor. Yandaşlar bu kez de paralelci olduğu suçlamasıyla Sarıyer’in eski emniyet müdürü İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Ramazan Emekli‘ye saldırdı. Saldırgan tavırlarıyla bilinen yandaş gazeteler SABAH ve TAKVİM, bugün Emekli’yi manşetlerine taşıdılar. Sarıyer’de görev yaptığı dönemde halkın büyük sevgisini kazanan, dürüst ve çalışkan kişiliğiyle bilinen Emekli, iki gazetenin hedefi oldu. Gazeteler, Taksim Gezi Parkı‘ndaki çadırların yakılması talimatını Emekli’nin verdiğini iddia ederek Gezi’nin faturasını ona kesmeye yeltendi.

SARIYER HALKI ONU ÇOK SEVİYOR

İstanbul Emniyet Müdür Yardımcılığı‘ndan sonra Adile Sadullah Mermerci Polis Meslek Yüksek Okulu‘na atanan Emekli, Sarıyer‘de görev yaptığı dönemde herkesimin gönlünü kazanmıştı. Devletine ve halkına bağlı birisi olarak bilinen Emekli, her olayda sağduyulu davranarak toplumsal olaylarda sakinleştirici roller üstlenmesiyle biliniyor. Hükümete yakın iki gazetenin, sağ duyulu tavırlarıyla bilinen Emekli’yi kışkırtmacı ve tahrik edici bir müdür olarak lanse etmeye kalkışması bu gazetelerin hükümete yaranma telaşı olarak görülüyor. Sarıyer Gazetesi’ni telefon yağmuruna tutan vatandaşlar; “Ramazan Emekli dürüst ve çalışkan bir kişidir. Devletine ve milletine bağlı biridir. İnsan gibi insandır. SABAH ve TAKVİM Gazetelerini şiddetle kınıyoruz. İftira haberlerle temiz insanları karalamalarından dolayı bu iki gazeteyi protesto ediyoruz. İnsanlara paralelci damgası vurarak her gün karalama haberler yapan yandaş gazetelerin kampanyaları asla başarıya ulaşamayacak. Ramazan Emekli hiçbir zaman sağduyusunu elden bırakmayan ve toplumsal olaylarda oldukça hassas davranan birisidir. Onu hedef tahtası haline getirmek Sarıyerlilere ve onu seven herkese saygısızlıktır. Böyle habercilik olmaz” diye konuştular.

İŞTE SARIYERLİLERİ KIZDIRAN YANDAŞ MANŞETLERİ

sabah

ayrac takvim

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler