GündemManşet

Yapı Kredi Bankası’ndaki sistem arızası müşterileri perişan etti! Gün boyunca devam eden arıza yüzünden pek çok yerde olduğu gibi Sarıyer’de de hayat durma noktasına geldi! Müşteriler tepkili!

Yapıkredi

Dünya uzay ve teknoloji çağını yaşarken, bugün Yapı Kredi Bankası’nda gün boyu devam eden ve saatlerdir çözülemeyen sistem arızası on binlerce kişiyi perişan etti. Yurt genelindeki genel sistem arızası yüzünden banka şubelerinde işlemler uzun süre yapılamadı. Ara ara açılıp kapanan sistem yüzünden Sarıyerliler de büyük sıkıntılar yaşadı. Sarıyer Merkez ve Yeniköy şubelerinde işlem yapmak isteyen vatandaşlar da perişan oldu. Arızanın bankanın Ana server’ındaki teknik bir sorundan kaynaklandığı öğrenildi.

MÜŞTERİLER; “YAPI KREDİ’YE YAKIŞMADI”

Yapı Kredi Bankası’ndaki genel sistem arızası yüzünden şubelerde saatlerce arızanın giderilmesini bekleyen müşteriler; “Böyle şey mi olur? Dünya uzay çağında yaşıyor, ancak biz burada saatlerdir sistem arızası yüzünden bekletiliyoruz. Onca işimiz arasında banka şubesinde bekleyerek zamanımız çalınıyor. Adeta Çin işkencesi çekiyoruz. Bir arızanın tamiri bu kadar mı uzun olur? Koskoca bankaya böyle aksaklıklar yakışmıyor” diye konuştular.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir