Köşe YazılarıManşet Altı

2. Şükrü Genç dönemi

Birlik beraberlik insanların sevgi saygı güler yüzle birbirlerini selamlamaları, birbirlerinin yardımına koşmaları çok da zor olmasa gerek diye düşünüyorum. Toplumda önderlik yapan insanların hareketlerinin örnek olması gerekirken lüzumsuz yere birbirimizi kırıyoruz.

ayrac

Sağduyu topluma hakim olmalı, birbirimizden nefret yerine birbirimizi sevgi ile kucaklamalıyız. Sarıyer’den tüm Türkiye’ye, toplumda barış projesinin yayılmasını diliyorum. Sarıyer‘de seçimi yeniden kazanan Sarıyer Halkının gönül dostu Belediye Başkanı Şükrü Genç’in en büyük projemiz diye bahsettiği toplumsal barış projesinin Türkiye’ye örnek olmasını diliyorum.

Şükrü Genç Başkan Dünya Barış Gününde Sarıyer’den Tüm Dünyaya Barışın yayılmasını istemişti. Bu duyguları taşıyan bir insan örnek alınmalı ve insanlık için bu toplumsal barış projelerinin yaşama bir an önce geçirilmesi sağlanmalıdır. Şükrü Genç insana gereken ilgiyi gösteren din dil ırk ayırımı yapmadan insanı insan olduğu için seven başkanımızdır. Hep birlikte yeni Şükrü Genç dönemini en iyi en faydalı şekilde geçirmek için yardımcı olmalıyız. Sarıyer ilçemizin sınırları 3 ilave mahalleyle çok genişlemiştir. Bu genişlikte bir ilçenin yönetilmesi de hem tecrübe ve hem de gönülden çalışmak sureti ile olmalıdır.

Sarıyer halkının Şükrü Genç’e teveccühü, Sarıyer’i sevgi ve tecrübeyle en iyi şekilde yöneteceğine inandığını güvendiğini göstermiştir. Bu güvence ile bütün Türkiye‘ye örnek olacak bir planlama ve çalışma ile en iyi belediye olacaktır.

Haydi Sarıyer Halkı el ele gönül gönüle daha ileriye…

Metin Akman

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler