Köşe YazılarıManşet Altı

Gördüklerim

Artık Ramazana sayılı günler kaldı, İslam Aleminin en büyük ibadet ayında Müslümanların ihtiyacı olanlara yardım konusunda birbirleriyle adeta yarıştıklarını görüyoruz. Ramazan ayının ülkemizde barış ve kardeşlik duygularımızı kuvvetlendirerek özgürlük ve demokrasi alanında herkese eşitlik getirmesini niyaz ediyorum.

Sevgili Sarıyerliler Ramazan ayında yapacağınız yardımları gerçek ihtiyacı olanlara yapmanızı ve yerine ulaşması için takip etmenizi tavsiye ediyorum. Bu günlerde Devletimizin başında büyük sıkıntılar var, Ortadoğu’nun içinde bulunduğu kaostan bizde nasibimizi aldık. İŞİD diye bir örgüt Musul işgal edip konsolosluğumuzu basıp esaret altına alıyorlar seksen görevli ve ailelerini rehin tutuyorlar ayrıca ekmek parası peşinde koşan TIR şoförlerimizi de rehin aldılar.

Yetkililerin rehineleri kurtarmak için ellerinden geleni yaptıklarına inanıyoruz, dualarımız sağ salim Türkiye’ye dönebilmeleri içindir.

Milletçe gözümüz kulağımız Musul’dan gelecek iyi haberlerde, bu arada CHP yöneticilerini de tebrik ederiz. Gereken sağduyuyu göstererek tartışılacak önergelerini meclis genel kurulundan geri çekmişlerdir.

Bu anlayış Türkiye’nin iyi yolda olduğunu gösteriyor. Seksen milyon vatandaşımızın yüreğinin sıkıntıda olan bütün vatandaşlarımız için tek yürek olduğunu gördük.
Milletçe moralimizi yüksek tutmamız gereken bir dönem yaşıyoruz. TC komşuları içinde güven unsurudur. Birlik içersinde olmamız düşmanlarımız için korku dostlarımız için güven demektir.

Artık Türkiye’mizde hep iyi şeylerin olması dileğimle hoşça kalın…

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler