Köşe YazılarıManşet Altı

Herkes beyninin arkasındakileri ortaya koymalı

Herkes beyninin arkasındakileri ortaya koymalı, eğer bu olmazsa herkes kendi bildiğini yapar ve içinden çıkılamayacak durumlar ortalığı doldurur. Ben böyle olacağına inanmıyorum, bizim millet olarak sağduyumuz çok kuvvetlidir.

Samimiysen düşündüklerini açıkça söylemelisin karşındakini oyalamak için bahanelerle konuşuyorsan güven yitireceğin kesindir. Böyle hareketler insanları küçük gördüğün için ben yüksekteyim bana bir şey olmaz gibi saplantılı bir duyguya dönüşür. İnsanları meta olarak görmek onları sadece kendine fayda sağlayacağın zaman değerlendirmeye almak geçici bir başarı getirir.

Her gün değişik olaylarla karşı karşıyayız. Şimdi de densizin biri ne bk olduğu belli olmayan oç bayrağımızı indiriyor sen kimsin köpek yeter artık gösterdiğimiz tahammülün bir sınırı var. TC olmasa köpekten farkınız kalmaz yediğiniz kaba sçnlar. Kabahati olanlar cezalarını çekecek diyorlar bu hareketin cezası orda verilir çocuktu falan palavra öyle savunması olmaz bu hareketin genelkurmay yüzü maskeli diyor hangi çocuktan bahsediyorsunuz göreceğiz ne olacağını.

Her olumsuzlukta faturanın muhalefete çıktığına artık alıştık bu konuda muhalefetin görüşlerine istismar demeye başladılar. Yani ne yapılırsa yapılsın görmeyeceksin duymayacaksın konuşmayacaksın milletle paylaşmayacaksın adına demokrasi diyeceksin hadi hayırlısı bakalım.

Apo İmralı’dan haber yollamış iki tarafta olayı araştırsın diye vay be TC’nin yetkilileri yetmiyor demek ki neler oluyor bize anlayamıyoruz artık. Milletimizin engin sağ duyusunu sıkıntıya sokmadan çözüme ulaşmak için muhalefeti de çözüm sürecine dahil etmeli CHP’nin çok değerli araştırmaları ve üzerinde çok çalışılmış önerileri var bunlardan muhakkak istifade edilmelidir.

TC sınırları bellidir bu sınırlar şehit kanlarıyla çizilmiştir kimse hayallere kapılmasın. Bin yıllık kardeşliğimizi kimsenin bozmasına müsaade etmeyeceğiz…

Herkese sevgiler hoşça kalın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir