ManşetSiyaset

Ak Parti’den CHP ve MHP’ye nezaket ziyareti!

Ak Parti’de 30 Mart hezimetinden sonra göreve gelen Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar CHP ve MHP İlçe Başkanlıklarına nezaket ziyaretinde bulundu. Bayraktar’ı iki başkan da kapıda karşıladı.

ak-parti-sariyer-chp-mhp-nezaket-ziyareti-istanbul (1)

Salih Bayraktar; “Karşılıklı saygıya dayalı siyaset yapalım!”

İlk olarak Büyükdere’de bulunan CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı’nı ziyaret eden Ak Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar; ‘Kişilik haklarına zarar vermeden birbirimize saygılı bir siyaset yapacağız’ dedi. CHP İlçe Başkanı Mehmet Deniz ise Bayraktarın sözlerine katılarak ‘Bizde insan ayrımı yapmadan tüm Sarıyer’i kucaklayacak bir siyaset anlayışı içindeyiz’ dedi.

Sarıyer Spor Kulübü’nün de altyapı sorununa değinen Bayraktar ‘Eskiden Sarıyer Spor Kulübü üç büyük kulübe oyuncu transfer ediyordu şimdi ise altyapıdan neredeyse oyuncu bile çıkaramayacak hale geldi, Sarıyer Spor Kulübü altyapıya önem vermeli’ dedi. Karşılıklı nezaketle geçen ziyarette samimi bir hava yaşandı.

ak-parti-sariyer-chp-mhp-nezaket-ziyareti-istanbul (3)

CHP’nin hemen ardından MHP İlçe Başkanlığı’na geçen Bayraktarı, İlçe Başkanı Ünsal Bilgiç makamında ağırladı.

Bayraktar; “Sarıyer’in çevre sorunlarını birlikte çözelim!”

ak-parti-sariyer-chp-mhp-nezaket-ziyareti-istanbul-10

MHP İlçe Başkanlığı’na girişte  Bayraktar‘ı kapıda karşılayan İlçe Başkanı Ünsal Bilgiç yaptığı konuşmada;Bizim birinci ve en önemli hedefimiz saygı ve sevgi çerçevesinde temiz bir siyaset olsun, Sarıyer hem yeşili olan hem de kıyılarıyla doğal bir ilçe bu ilçenin insan kalitesini arttırmak yaşam standartlarını yükseltmek, Sarıyer’in doğal yapısını korumak bizim en önemli hedeflerimizdendir” dedi. Bunun üzerine Bayraktar; “Sarıyer’in doğal yapısını koruma konusunda her türlü konuda yardımcı olacağız.” dedi. Samimi bir sohbet havasında geçen ziyaret iki başkanın da hayırlı olsun dileklerini birbirlerine sunarak son buldu.

ak-parti-sariyer-chp-mhp-nezaket-ziyareti-istanbul (6)

ak-parti-sariyer-chp-mhp-nezaket-ziyareti-istanbull-11

ak-parti-sariyer-chp-mhp-nezaket-ziyareti-istanbul (4)

ak-parti-sariyer-chp-mhp-nezaket-ziyareti-istanbul (2)

ak-parti-sariyer-chp-mhp-nezaket-ziyareti-istanbul-9

Haber: Emre Çınarcı
Fotoğraf: İbrahim Karakuş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir