ManşetSiyaset

Sedat Özsoy dönemindeki tüm ANAP’lılar Sarıgül ve Şükrü Genç’e destek kararı aldı! AKP’liler eski ANAP’lılara misilleme yemek organize ediyor!

Sarıyer’deki tüm ANAP’lıların; Sedat Özsoy ve bazı eski belediye müteahhitleri hariç hep birlikte Sarıgül ve Genç’e destek verme kararı almaları, AK Parti cephesinde büyük rahatsızlık yarattı. Pazar günü Poligon’daki Cevahir Tesisleri’nde yaklaşık 1300 kişinin katıldığı dev organizasyonla, seçimlerde CHP’de destek açıklaması yapan ANAP’lılar, Sarıyer’deki AK Partililerin tepkisini çekti. AKP’liler bu yüzden misilleme akşam yemeği programı hazırladı.

ayrac

İSTİNYE SOSYAL TESİSLER’DE YEMEKLİ MİSİLLEME

AK Parti adayı eski ANAP’lı Sedat Özsoy’un, eski dava arkadaşları tarafından yalnız bırakılmasından rahatsız olan bazı AKP’liler, Poligon’daki kahvaltıya misilleme yapmak için harekete geçti. İstinye Sosyal Tesisleri’nde yarın (salı) akşam saat 20.00’de Sedat Özsoy’a destek amacı taşıyan ve topluma “ANAP’lılar onu yalnız bırakmadı” mesajı verilmek istenen bir yemek düzenlenecek. Yemeğin maliyetten kaçınmak için İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ait sosyal tesislerde verilmesinin kararlaştırıldığı ancak davet edilmesine rağmen çok sayıda ANAP’lıların programa katılmayacakları öğrenildi.

İlgili Makaleler

ESKİ ANAP’LILAR, “YOLUNU ŞAŞIRMIŞ BİR SİYASETÇİNİN PEŞİNDEN GİTMEYİZ”

Sarıyer Gazetesi’ne konuşan bazı ANAP’lılar; “Biz yolunu şaşıran ve her seçimde parti değiştiren bir kişinin davetine katılmayız. Bu yemeğe hiçbir arkadaşımız katılmayacak. Bizi kimse fotoğraf çekinecek bir figüran olarak göremez. Sedat Bey, bugüne kadar parti değiştirirken bize mi sordu. Bu yemeğe ancak kişisel beklentisi olan arkadaşlarımız katılabilir, yoksa dik duruş sergileyen ve doğruları olan insanlar katılmaz. Sedat Özsoy, 2004 yılından itibaren tek kalmıştır ve bu yüzden 2 seçim kaybetmiş ve 4 parti değiştirerek siyasi rotasını iyice kaybetmiştir.” diye konuştular.

ANAVATAN-KAHVALTI.psd

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Başkanımız aday gösterildiği gün Belediye binasında çok güzel bir söz söyledi: “Geçen seçimlerden sonra olduğu gibi bu seçimlerde de kazanırsam şayet CHP rozetimi çıkarıp tüm Sarıyer’lilerin başkanı olacağım.”.. Böylesine düşünceli ve hassas bir belediye başkanımızın olması sevindirici doğrusu. Diğerleri gibi particilik yapmayan, hizmet etmek için uğraşan bir başkan.. Ve tabi hizmet etmesini engellemek isteyen ve engelleyen şahıs, kurum ve kişiler..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu