ManşetSpor

Sarıyer Beşiktaş’lılar Derneği Bahçeköyde çoşkuyla açıldı.

Uzun zamandır bir araya gelip, emek harcayıp, kalbi Beşiktaş için atan Sarıyerliler sonunda hayallerine kavuştu.

DSC00625

 
Sarıyer’de yaşayan Beşiktaşlıları örgütlemek ve bir araya getirmek için bir araya gelen Sarıyerli Beşiktaşlılar dernekleşerek bugün resmen açılışlarını yaptılar.
Sarıyer, Bahçeköy mahallesinde açılan dernek lokali günlerdir hummalı ve ve hararetli bir çalışmanın sonunda siyah beyaz renkler bayraklar ve posterler ile süslenmiş, misafirlerin en iyi şekilde ağırlanması için tüm hazırlıklar yapılmış, Bahçeköy sokakları siyah beyaz bayraklar ile süslenmiş, Sarıyer’in önemli yerlerine derneğin pankartları asılmış tüm hazırlıklar tamamlanmış açılış için.Heyecan ve coşkunun sürekli tezahürat ve meşaleler ile taçlandırıldığı açılış tam da Beşiktaş taraftarının coşku ve ismine yakışır cinsten.
 
Dernek açılışı ile ilgili kurdela Tarabya’da oturan Rasim Kara, BJK Eski Yönetim Kurulu Üyesi, CHP Millet vekili Aydın Ayaydın ve Sarıyer Beşiktaşlılar Derneği başkanı Birol Yılmazel tarafından kesildi. Kurdelanın kesilmesi ile birlikte açılışa katılan taraftarlar coşkuyu tavana taşıdı. Marşlar söylenip, meşaleler yakılıp, tezahüratlar yapıldı.
 
Dernek başkanı Birol Yılmazel şu açıklamalarda bulundu.
“Derneğimizin açılışına katılan herkese teşekkür ederek başlamak istiyorum söze, biz Sarıyer’de bir hayali gerçekleştirdik ve bundan dolayı çok heyecanlıyız. Biz armayı ve renkleri çok sevdik ve bu arma ve renklere hizmet ettiğimiz için çok mutluyuz. Kayıtsız ve çıkarsız bir şekilde Beşiktaş’a gönül verdik. Çıktığımız bu yolda emeği geçen herkese teşekkürler. Biz dernek olarak sporda ahlakın, adaletin ve dürüstlüğünde takipçisi olacağız. Biz Beşiktaşlılar olarak sadece futbolda değil hayatın her alanında bir arada olmak için bir aradayız.
 
Beşiktaş’ı yüceltmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız.”
 
Dernek açılışına katılan Beşiktaşlı ve aynı zamanda Sarıyerli olan Rasim Kara’da yaptığı konuşmada, üyesi olduğu bu derneğin açılışından dolayı çok mutlu olduğunu ve Beşiktaş’a hizmetleri için teşekkürlerini sundu.
Dernek açılışında barış ve kardeşlik adına gökyüzüne güvercin uçuruldu.
 
Derneğin açılışına Bir çok tanıdık isim ve taraftar iştirak etti. Başkan Fikret Orman ise akşam saatlerinde seyahat dönüşü derneği ziyaret ederek dernek yönetimini tebrik edip başarılarından dolayı kutladı.
Açılışa Sarıyer siyasetinin önemli isimleri, Sarıyer Belediye Başkan Yardımcıları, muhtarlar, dernek yöneticileri ve çok sayıda taraftar katıldı.Selçuk Kaynarka,Altan Erkekli,Şahinder Kahraman,İsmail Aydın,Yasin Sülün, Sarıyer Belediyesi Bşk. Yard. Gökhan Zeybek, Chp İlçe Bşk. Mehmet Deniz,Ali Büyükaşar gibi isimler Sarıyer Beşiktaşlılar Derneği’nin açılışına katıldı.

FOTOĞRAF GALERİ…

_MG_7946 _MG_7949 _MG_7965 _MG_7982 _MG_7987 DSC004701 DSC004731 DSC004881

 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Bahçeköy’ümüzün azimli gençleri, açmış olduğunuz bu taraftarlık birlikteliğinizi tebrik ve takdir eder, başarılı olacağınıza cani gönülden inanıyorum. Hepinizi alnınızdan öpüyorum. İhtiyaç duyduğunuz da her zaman yanınızda olduğumu bilmenizi isterim. En kısa zamanda da ziyaretinize geleceğim. Ersan Kulaksız abiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu