ArşivGündemManşet

117 adet reklam panosu 3 yıllığına kiraya verilecek!

billboard-baski-6

***

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, belediye içinde yaptığı tasarrufların yanı sıra aynı zamanda belediyenin gelirlerini de arttırmaya çalışıyor. İşte bu kapsamda ilçe sınırları içinde kalan belediyeye ait tam 117 adet reklam panosu (bilboard) 3 yıllığına kiraya çıkarıldı. Belediye bu işten en az 700 bin lira gelir elde edecek.

***

SARIYER GAZETESİ / ÖZEL HABER

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç bir yandan belediyede  tasarruf tedbirleri alırken diğer yandan da belediyenin gelirlerini arttırmaya çalışıyor. İlçe genelinde irili ufaklı çok sayıda proje yürüten belediye, aynı zamanda kaynak arttırıcı ihaleler açarak bütçesini arttırmayı planlıyor.

REKLAM PANOLARI İHALEYE ÇIKARILDI

İşte bu kapsamda belediye, ilçe genelinde yer alan tam 117 adet reklam panosunu ihale ile 3 yıllığına kiraya çıkardı. Ana arter dışında kalan ve kullanımı Sarıyer Belediyesi’ne ait olan reklam panolarının kiralama ihalesi 30 Nisan Perşembe günü saat 11:20’de belediyenin Encümen Toplantı Odası’nda yapılacak.

İHALENİN MUHAMMEN BEDELİ 694 BİN LİRA

3 yıllığına kiralanacak panoların ihalesinin muhammen bedeli tam 694 bin 645 lira. İhale metninde şu ifadeler yer aldı; “Sarıyer Belediyesi sınırları içerisinde ana arter olmayan Belediyemize ait kamusal alanlarda, Belediyemiz ekiplerince tespit edilen muhtelif yerlerde, 110 adet 2 m²’lik (raket) ve 10 adet 7 m²’lik (megalight) reklam panoları konulabilecek alanların reklam asma hakkının, 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 35/a maddesine göre kapalı teklif usulü ve arttırma suretiyle, 3 (üç) yıl süreyle kiraya verilmesidir.”

Öte yandan ihaleye katılacak şirket yada kurumlar 20 bin lira geçici teminat göstermek zorunda.

ASFALT İHALESİ HEYECANI

Bu arada belediye önümüzdeki günlerde 20 bin ton asfalt alımı için ihaleye hazırlanıyor. Çok sayıda şirketin bu ihaleyi dört gözle beklediği öğrenildi.

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler