ArşivGündemManşetSpor

Ayazağa Muhtarı Mustafa Karaman’dan şaşırtan çıkış! “Ayazağa Spor Kulübü’nün tüm borçlarını ödemeye hazırım”

ayazaga-muhtari-mustafa-karaman

Bir zamanlar ismi Ayazağaspor başkanlığı için anılan Ayazağa Mahallesi Muhtarı Mustafa Karaman, Ayazağaspor ile ilgili çarpıcı bir açıklama yayınladı. Karaman, kulübün resmi tüm borçlarını ödemeye hazır olduğunu açıkladı…

***

Yazısında önce Ayazağaspor’u ve taraftarı tebrik eden Karaman, Ayazağaspor ile ilgili verdiği seçim vaadine de açıklık getirdi.

Özkaynak Vurgusu Yaptı

Ayazağaspor’un borcundan dolayı kimsenin kulübe sahip çıkmadığı ve yönetim oluşturulmadığı söylentileri ortada dolaşırken, Mustafa Karaman bu duruma kendi adına açıklama getirdi. “Bugüne kadar Ayazağa’ya ve Ayazağaspor’a emeği geçmiş ve semtimize değer katmış herkese teşekkür ediyorum. Geldiğimiz bu noktada kulübümüzün ne Ağaoğlu’na ne Beykent Üniversitesi’ne ne de herhangi bir firmanın bağışına ihtiyacı yoktur. Kulübümüzün kendi öz kaynakları buradaki sorunların çözülmesine yetecek orandadır.

“Borcunu Ödemeye Hazırım!”

Ayazağaspor’un herhangi bir sponsora ihtiyacı olmadığı ve kendi kaynaklarıyla da borçlarını ödeyerek düzlüğe çıkabileceğini vurgulayan Karaman, özkaynakların borçları ödemeye yetmemesi durumunda kendi cebinden nakit para vererek faturalı harcamaları ödeyeceğini taahhüt etti.

Şayet bu kaynaklar bu sorunların çözülmesine yetmez ise her şeyini Ayazağa’dan kazanmış bir kardeşiniz olarak, bu semte ah de vefamızı Allah’ın bizlere vermiş olduğu imkanlar dahilinde sonuna kadar kullanmaya hazır olduğumu bilmenizi istiyorum. Özellikle buraya dikkatinizi çekmek istiyorum, kulüp için harcanmış faturalı tüm borcu ne olursa olsun tek kalemde nakit para olarak son kuruşuna kadar ödemeyi taahhüt ediyorum.

İşte Mustafa Karaman’ın Yaptığı Yazılı Açıklama:

ayazaga-muhtari-sariyer1

DEGERLİ AYAZAGALILAR CEFAKAR AYAZAGA SPOR TARAFTARLARI.

SEZON BAŞINDAN BERİ GEREK TAKIM GEREKSE TARAFTAR OLARAK GÖSTERMİŞ OLDUGUNUZ MÜCADELE TAKDİRE ŞAYANDIR. HER NE KADAR MAÇLARDA YANINIZDA OLAMASAMDA KALBİM HEP SİZLERLEYDİ. SİZLERDEN ALDIGIMIZ MALUBİYET HABERLERİNE ÜZÜLSEKTE SON HAFTAYA KADAR UMUTLARIMIZI YİTİRMEDEN GÜZEL HABERLERİNİZİ BEKLEDİK. TAKIM OLARAK ÇOK BAŞARILI GÖRÜNMESEKTE İÇİNDE BULUNDUGUMUZ BU DURUMDAN DERSLER VE YENİ KAZANIMLAR ÇIKARARAK YOLUMUZA DEVAM ETMELİYİZ. BURADAKİ EN BÜYÜK KAZANIMIMIZ SİZLERİN SERGİLEMİŞ OLDUGU BİRLİK VE BERABERLİĞİN BU TAKIMA NELER KATABİLECEGİNİN EN GÜZEL ÖRNEGİDİR. BEN VE EKİBİM HER HAFTA YAPTIGIMIZ TOPLANTILARIMIZDA SEÇİM ÖNCESİNDE NE SÖYLEDİYSEK HEPSİNİ SIRASIYLA YAPMAK İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ. TAKTİR EDERSİNİZ Kİ SORUNLARIN DAG GİBİ YIGILDIGI SEMTİMİZDE OLUŞAN AKSAKLIKLARI GÖRDÜĞÜNÜZÜ UMUYORUM. BİZLER SORUNLAR NE OLURSA OLSUN ÇÖZMEK İÇİN ÇALIŞIYOR HİÇ BİR KONUDA ACELECİ VE ÖN YARGILI DAVRANMIYORUZ.
Mustafa KARAMAN OLARAK VERDİĞİM HER SÖZÜN ARKASINDA DURDUGUMU VE DURACAGIMI SİZLER HUZURUNDA BİR KEZ DAHA TEKRARLIYORUM.

BU GÜNE KADAR AYAZAGAYA VE AYAZAGA SPORA EMEGİ GEÇMİŞ VE SEMTİMİZE DEGER KATMIŞ HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM.

GELDİĞİMİZ BU NOKTADA KLÜBÜMÜZÜN NE AGAOGLUNA NE BEYKENTE NEDE HER HANGİ BİR FİRMANIN BAGIŞINA İHTİYACI YOKTUR. KLÜBÜMÜZÜN KENDİ ÖZ KAYNAKLARI BURADAKİ SORUNLARIN ÇÖZÜLMESİNE YETECEK ORANDADIR.ŞAYET BU KAYNAKLAR BU SORUNLARIN ÇÖZÜLMESİNE YETMEZ İSE HER ŞEYİNİ AYAZAGADAN KAZANMIŞ BİR KARDEŞİNİZ OLARAK BU SEMTE AHTE VEFAMIZI ALLAHIN BİZLERE VERMİŞ OLDUGU İMKANLAR DAHİLİNDE SONUNA KADAR KULLANMAYA HAZIR OLDUGUMU BİLMENİZİ İSTİYORUM.ÖZELLİKLE BURAYA DİKKATİNİZİ ÇEKMEK İSTİYORUM, KLÜB İÇİN HARCANMIŞ FATURALI TÜM BORCU NE OLURSA OLSUN TEK KALEMDE NAKİT PARA OLARAK SON KURUŞUNA KADAR ÖDEMEYİ TAAHHÜT EDİYORUM. ORTAK İSTİŞARE İLE KURACAGIMIZ KADROLARLA DA AYAZAGA SPORUMUZU ÖZLENEN O ESKİ GÜNLERİNE TAŞIYACAGIMIZA İNANCIM TAMDIR.

SAYGILARIMLA

Mustafa KARAMAN

Kaynak: ayazagagazetesi.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu