ArşivGündemManşet

Büyük planı deşifre ediyoruz! Şükrü Genç’i görevden alma tuzağını deşifre ediyoruz!

sukrugenc1 (34)

Sarıyer Gazetesi bir kez daha gündemi sarsacak. 2011 yılında Sarıyer Belediyesi’ne yapılan operasyonu tam 13 ay önce tüm detaylarıyla (isimler ve olaylarla) deşifre eden Sarıyer Gazetesi, bir kez daha ilginç bir konuyu gündeme taşıyor.

Son günlerde Ankara ve İçişleri Bakanlığı koridorlarında konuşulduğu iddia edilen ilginç bir eylem planı Sarıyer’de büyük yankı bulacağa benziyor. İddialara göre, 30 Mart yerel seçimlerinde 25 bin oy farkıyla Sarıyer’de seçimleri bir kez daha kazanan Belediye Başkanı Şükrü Genç’e yönelik ilginç bir “görevden alma planı” yapılıyor. Planın sızdırılmaması ve başarıyla sonuçlandırılması için AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı’nın bile bu sürecin dışında bırakıldığı, az sayıda kişinin konudan haberdar edildiği öğrenildi.

Sarıyer Gazetesi’nin çok özel kaynaklardan edindiği bilgilere göre operasyonun 7 Haziran seçimleri öncesinde tamamlanması ve Sarıyer Belediyesi üzerinden CHP’nin seçim öncesi Türkiye genelinde yıpratılması planlanıyor. Peki akıllara ziyan bu plan nasıl işleyecek, Sarıyer’de görevden alma operasyonu nasıl ve ne gerekçeyle yapılacak?

SARIYER ÜZERİNDEN CHP’YE ALGI OPERASYONU YAPILACAK

İddiaya göre Sarıyer Belediyesi’nin sorumluluğundaki bir park yakın bir zamanda CHP’li bir ismin başında olduğu bir derneğe ayrıcalık sağlanarak verilecek. İşte tam da bu noktada düğmeye basılacak. Bugüne kadar belediye içinde yapılan tüm teftişlerden elle tutulur bir sonuç çıkaramayan çevrelere gün doğacak. Yandaş ulusal medya üzerinden yaratılacak “CHP’li belediye halkın kullanacağı parkları yandaşlarına peşkeş çekti” algısıyla birlikte hem belediyeye hem de söz konusu derneğe operasyon yapılacak. İddiaya göre bu süreçte göstermelik bazı gözaltılar da olacak. Böylece bu olay bahane edilerek soruşturmanın selameti gereği Şükrü Genç geçici olarak görevden alınacak, üstelik CHP’ye karşı seçim öncesi Sarıyer üzerinden geniş kapsamlı bir propaganda yapılacak. Bu algı operasyonu sayesinde Sarıyer artık CHP’nin kalesi olmaktan çıkarılacak (!), öte yandan da parkın verileceği iddia edilen derneğin de kapatılması ve yöneticilerinin yargılanması için bahane bulunmuş olacak. CHP’ye yakınlığı ile bilenen o derneğin tüm defterlerine mali polis el koyacak ve derneğin faaliyetlerine tamamen son verilecek. İşte tüm bu süreç sayesinde birileri bir taşla 4-5 kuş birden vurmuş olacak.

Sarıyer Gazetesi’ni takip edin!

5 yorumlar

  1. B. KENAN PARKI SATILMIŞ DIYORLAR BİLGİSİ OLAN VARMI?? HERKES KONUŞUYO BILIP BİLMEDEN… BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESINI KINIYORUZ.

  2. valla bu adamların sağı solu belli olmuyor. her seçim zamanında chpli ve diğer partili belediyelere operasyon yaparak seçimi garantiklemek istiyorlar. maksat chpyi karalamak falan. biz başkanımızı sevıyoruz şükrü başkan dürüst ve çalışkan bırısı. sarıyerde bu oyun tutmaz. sarıyergazetesine teşekkür ediyorum bizi aydınlattıkları için. halkın sevdiği bir başkanı kımse devıremez. akp başka kapıya

  3. Şükrü Genç’i kimseye yedirmeyiz…. Sonuna kadar arkandayız başkan, seninle gurur duyuyoruz.

  4. Maden’deki Baba kenan Parkı bi derneğe peşkeş falan çekılecek denıyor. parklarımızıı tabela derneklerıne peşkeş çektırmeyız… parkımızı yedırmeyız. şükrü başkan duy sesimizizi.. parklar kulüplere yada devlet krumlarına kıralanabılır ama derneklere asla verilemez…parklar halkın malı. maden sahipsiz değill. herkes bilsin. yok öle yağma

  5. Sarıyer ‘de bu saatten sonra seçim kazanamayacağını anlayanlar sahtekarlıkla ,hileyle hurdayla , Gasp’la Belediye’yi ele geçirmeye çalışıyorlar , Ama 3’ün 1’ini alırlar….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir