ArşivGündemManşet

CENAZELER TOPRAĞA VERİLDİ!

IMG_3418

Sarıyer’de kontrolden çıkan belediye otobüsünün çarpması sonucu hayatını kaybeden Sevim Paralı (59) ve Gül Fürüye Düzgün’ün (48) cenazeleri toprağa verildi.

***

Tarabyaüstü Arabayolu Caddesi’nde dün meydana gelen kazada hayatlarını kaybeden Sevim Paralı ve Gül Fürüye Düzgün için Cumhuriyet Mahallesi Merkez Camii’nde cenaze töreni düzenlendi. Törende, Paralı için taziyeleri babası Cemil ile oğlu Ceyhan Paralı kabul etti. Paralı’nın annesi Şerife Paralı ve bazı yakınlarının tabuta sarılarak uzun süre ağladıkları görüldü. Düzgün’ün taziyelerini ise eşi Hüseyin Düzgün kabul etti. Törene kazada ölen kadınların yakınları, vatandaşlar, eski Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar ve yönetim kurulu üyeleri ile MHP Sarıyer İlçe Başkanı Ünsal Bilgiç ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Burada ikindi vakti kılınan namazın ardından, Paralı’nın cenazesi Feriköy Mezarlığı’nda, Düzgün’ün cenazesi de Kireçburnu Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Genç; “Otobüslerin bakımı iyi yapılmalı”

IMG_3382

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, tören sırasında gazetecilere yaptığı açıklamada, belediye otobüslerinin bakımlarının iyi yapılması ve sürekli kontrolden geçirilmesi gerektiğini söyledi. İstanbul gibi kalabalık bir şehirde yaya fazlalığı olduğuna dikkati çeken Genç, sürücülerin eğitiminin aksatılmaması ve kontrol edilmeleri gerektiğini vurguladı. Bölgede insan yoğunluğuna da dikkat çeken Başkan Genç “Daha büyük bir facia da yaşanabilirdi. Ölenlere rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum” dedi.

IMG_3423

IMG_3367

IMG_3320

IMG_3350

IMG_3407

IMG_3418

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir