ArşivGündemManşet

Emirgan Camisi’nde gasp ve taciz skandalı!

emirgancamii11

Sarıyer’in en gözde semtlerinden Emirgan Camii’nde, İ.D. isimli bir bayanı hem taciz hem de gasp eden zanlı tutuklandı ayrıca 20 yıl hapsi istendi. Rezalet, mahallede şok etkisi yarattı…

***

Bu hayretler uyandıran olay yakın geçmişte Sarıyer’in en gözde semtlerinden Emirgan’da yaşandı. İddianameye göre; ikindi namazını kılmak için camiye gelen mağdur İ.D. bir daha kolay kolay unutamayacağı bu olayı yaşadı.

YALVARDI AMA OLMADI

İ.D. namaza durduğu sırada arkasından yaklaşan zanlı S.Ç. mağdura ‘bağırma’ diyerek eliyle ağzını kapattı. Biraz çırpınan mağdur İ.D. ‘Bende para yok istersen telefonumu  al’ diyerek kurtulmaya çalışsa da yüzüne inen yumruk darbelerinden kurtulamadı. Zanlıdan feci şekilde dayak yiyen İ.D. baygınlık geçirdi. Kısa bir süre sonra kendine gelen İ.D. elbiselerinin sıyrılmış olduğunu gördü. Bayılttığı mağdurun yanında bekleyen zanlı S.Ç. ise hamlelerini sıklaştırarak dayağa ve tacize devam etti. Mağdura elle tacizde bulunan S.Ç. cep telefonu ve 10 TL nakit parayı alarak camiden uzaklaştı. Olay üzerine soruşturma başlatılan soruşturmada kısa sürede zanlıyı ele geçirilerek tutuklandı.

TUTUKLU OLARAK YARGILANIYOR 

Zanlı S.Ç. hakkında hazırlanan iddianamede ‘Nitelikli yağma ve cinsel taciz’ suçlarından 20 yıl hapis cezası istemiyle tutuklu olarak yargılanıyor.

Son.tv

Bir yorum

  1. Siz kim oluyorsunuzda bu haberi yayinlayabiliyorsunuz hiç sordunuzmu mmağdur olan kişiyene hhakkınız var bu haberi yapmaya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir