ArşivManşet Altı

Emirgan’da 19 milyon dolar’a satılık köşk!

sahibinden-satilik-yali-ahmet-bayer-in-cikti-5477834

Ünlü işadamı Ahmet Bayer, Emirgan  Boyacıköy’deki köşkünü gazete ilanıyla satışa çıkardı.19 milyon dolar satış bedeli istenen köşk için herhangi bir gayrimenkul ofisiyle anlaşmayan Bayer, köşkü şirketinin genel müdürü aracılığıyla satıyor. Verilen ilanda, ‘sahibinden direkt satılıktır, aracı kabul etmeyecektir’ ifadesi yer alıyor

Satışa çıkartılan köşk, 2008 yapımı, iskanlı bina olma özelliğini taşıyor.

Köşkün bir cephesi sahil hattına bakıyor. Diğer cephelerden Boğaz ve köprü manzarası da olan köşk, 1100 metrekare net kapalı alana sahip. 5 katlı ve asansörlü olan binada 255 metrekare yüzölçümlü teras, 100 metrekarelik garaj ve 60 metrekarelik 3 balkon yer alıyor.

 7 yatak odası

İlanda, köşk taşınmazlarıyla ilgili bilgilere yer veriliyor. Buna göre, binada 3 salon, 7 yatak odası, 100 metrekarelik master bedroom, güvenlik kamera sistemleri, 5 kanal müzik yayını, akıllı ev otomasyon sistemi, kapalı ve açık yüzme havuzu, 255 metrekare panoramik manzaralı balkon, ana mutfak ve 2 kitchenette yer alıyor. Ayrıca sauna ve buhar odasının yerinin de hazır olduğu belirtiliyor.

Köşkte personel için de bir bölüm bulunuyor. Bu bölümde ise 3 yatak odası, 3 banyo ve oturma odası, 3 arabalık da garaj bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir