ArşivGündemKültür-SanatManşet

Gripin ve Ozan Doğulu Sarıyer’i coşturdu

Sarıyer Belediyesi’ nin 19 Mayıs etkinlikleri dolayısı ile düzenlediği ve günler öncesinden duyurusunun yapıldığı konserlere genci, yaşlısı, çocuğu yüzlerce kişi yoğun ilgi gösterdi. Yönetim kanadından halka kadar her kesimden insanın gurur ve çoşku ile kutladığı etkinlikler renkli anlara sahne oldu

***

gripin-sariyer

MERYEM ALTAY- BAŞAK KILAVUZ/SARIYER GAZETESİ

Bir Gecede İki Konser Verildi

Saat 20.00 de sevilen rock grubu Gripin’in sahne alması ile çoşkulu başlayan konser ardından Dj Ozan Doğulu’nun hareketli sahne performansı ile devam etti. Renkli sahne tasarımları ile dinleyicilere hem  görsel hem de işitsel bir keyif sunan iki dev isim geceye damga vurdular.

19 Mayıs coşkusu konser öncesi yürüyüşle başladı

Sarıyer Merkez Atatürk Anıtı önünde toplanan kalabalık sporcuların taşıdığı al bayrağın ardından marşlar eşliğinde konser alanına doğru yürüdü. Çayırbaşı, Kireçburnu, Tarabya ve Yeniköy’de amatör sporcular tarafından sırayla taşınan Türk Bayrağı’nın ardından yol boyunca ilerleyen ve çığ gibi büyüyen insanlar, İstinye Tersane alanına geldiklerinde yüzleri buldu. Alandaki vatandaşlar tarafından alkışlarla karşılanan bayraklı grup, hep birlikte Ozan Doğulu’nun DJ Performansı ile coşarken ardından sahne alan Gripin grubunun sıcak ve hareketli şarkılarıyla bir bayramı daha birlikte kutlamanın mutluluğuyla coştu.

Başkan Genç Karadeniz’den görüntülü yayınla katıldı,

Yoğun programı nedeniyle şehir dışında bulunan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, konser alanındaki dev ekrandan alandaki yurttaşlara seslendi. “Gençler! Atatürk’ün milli mücadeleyi başlattığı topraklardan sesleniyorum” diyerek konuşmasına başlayan Genç, tüm Sarıyerlilerin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramlarını kutladı.

sariyer-yuruyus2
sariyer-yuruyus
sariyer-ozan
sariyer-dj-19mayis
sariyer-dj4
sariyer-dj2
sariyer-dj
ozan-19mayis-sariyer
sariyer-ozan-19mayis2

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu