GündemManşet Altı

Sarıyer Emniyeti’nden başarılı uyuşturucu operasyonu

Sarıyer Emniyeti, uyuşturucu tacirlerine göz açtırmıyor

Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Sarıyer Büro Amirliği ekipleri uyuşturucu tacirlerine göz açtırmıyor. 

Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü Büro Amirliği ekipleri önemli bir başarıya daha imza attı. Samsun’dan Sarıyer’e getirilen yüklü miktarda uyuşturucu Sarıyer Polisinin amansız takibi sonucu ele geçirildi.

Fındık çuvalında uyuşturucu

Samsun’dan Sarıyer’e hareket eden uyuşturucu tacirleri, Sarıyer Büro Amirliği ekipleri tarafından takibe alındı. Takip sonucunda şüpheli araç Darüşşafaka’da durduruldu. Aile süsü veren araçta, fındık çuvallarının içresinde saklanmış, 7 kilo ot esrar ele geçirildi.

sarıyeruyuşturucu

Geniş kapsamlı operasyon başlatıldı

Araçta bulunan şüpheli M.K ile bağlantısı olduğu düşünülen Z.Y.’nin evine operasyon düzenlendi. Operasyonda Z.Y. gözaltına alınarak, evinde yapılan aramada 1 adet pompalı tüfek, 5 adet kartuş, uyuşturucu poşetleri ve hassa terazi ve 400 gram ot esrar yakalandı.

Şüpheliler tutuklandı

Yapılan operasyonda gözaltına alınan M.K. ve Z.Y. isimli şahıslar emniyetteki işlemlerinin ardından çıkarıldığı mahkemede tutuklanarak, ceza evine sevk edildi.

Emniyet: Operasyonlar devam edecek

Öte yandan Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü yaptığı açıklamada, uyuşturucu tacirleri ve sokak satıcılarına yönelik operasyonların kararlılıkla devam edeceğinin sinyalini verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir