GündemManşet

Bahçeköy’den acı haber! İş adamı Adnan Hunca’nın kaybolan eşi Sema Hunca’nın cesedine ulaşıldı!

İş adamı Adnan Hunca’nın kaybolan eşi Sema Hunca’nın cesedine ulaşıldı. Hunca’nın Bahçeköy’de aracıyla kaza yapıp şarampole uçtuğu öğrenildi.

İstanbul’da, “Alışverişe gidiyorum” diye evden ayrılan ve bir daha kendisinden haber alınamayan Galatasaray eski Divan Kurulu üyesi Adnan Hunca’nın eşi Sema Hunca’nın cesedi Fatih Ormanları’nda bulundu. Hunca’nın aracıyla trafik kazası geçirdiği ve olay yerinde yaşamını yitirdiği öğrenildi.

Fatih Ormanları çevresinde dün yerden ve havadan başlatılan arama çalışmalarına sabah saatlerinde yeniden başlanmıştı.

PAZARTESİ GÜNÜNDEN BERİ KAYIPTI!

Büyükdere Caddesi’nde ikamet eden Hunca Kozmatik’in kurucusu Adnan Hunca’nın eşi Pazartesi günü saat 15.00 sıralarında ortadan kayboldu. Çalışanlara , “Alışverişe çıkıyorum” diyerek Bahçeköy’deki evden ayrılan Sema Hunca, saatler geçmesine rağmen dönmeyince, eşi ve oğlu Emniyet’e kayıp müracaatı yaptı. İstanbul Emniyeti’ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü ve  İlçe Emniyet ekipleri çalışma başlattı. Kayıp Şahıslar Büro Amirliği (KŞB), Sema Hunca’nın Galatasaray eski Divan Kurulu üyesi Adnan Hunca ve yeni dönem divan kurulu üyesi olan oğlu Tuncer Hunca’nın bilgisine başvurdu.

Polisin çevrede yaptığı aramalarda ve hastanelere yapılan sorgulamada, 75 yaşındaki Hunca’nın izine ulaşılamadı. Bunun üzerine saat 01.00`de Hunca’nın telefonunun en son sinyal verdiği Bahçeköy Yolu’ndaki villa çevresinde arama başlatıldı. Eğitimli polis köpeğinin de kullanıldığı aramalara, çok sayıda ekip katıldı. Fatih Ormanları ve çevresinde sabaha kadar devam eden aramalara, AFAD ve AKUT ekipleri de destek verdi. Gün boyu polis helikopterinin de kullanıldığı çalışmalara havanın kararmasıyla ara verilmişti. Arama çalışmaları sabanın ilk ışıklarıyla yeniden başlatılmıştı. Polis helikopteri Hunca’nın cesedine ve kaza yapmış aracına ulaştı.

sariyer-meclis1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir