GündemManşet

didem-engin15

_ayrac

CHP İstanbul Milletvekili Didem Engin, Sarıyer Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu’ya “teşekkür” ziyareti gerçekleştirdi. Sarıyer Gazetesi’nin haberlerini yakından takip ettiğini söyleyen Engin; “Haberleriniz büyük beğeni alıyor, gelişmeleri sizden takip ediyoruz. Başarılarınızın devamını dilerim” diye konuştu.

_ayrac

MERT CİN/ SARIYER GAZETESİ

***

CHP’nin İstanbul 2. Bölge Milletvekili Didem Engin, Sarıyer Gazetesi’ni ziyaret ederek Genel Yayın Yönetmenimiz Bekir Batu’ya desteklerinden dolayı teşekkür etti. Seçim sonrasında da Sarıyer’deki çalışmalarına devam eden Milletvekili Didem Engin, Sarıyer Gazetesi’nin haberlerini yakından takip ettiğini ve habercilikteki kalitesini çok beğendiğini söyledi.

BASIN OLARAK ÇOK ZOR BİR GÖREV YAPIYORSUNUZ!

didem-engin1 (3)

Türkiye’de gazetecilik yapmanın zorluğundan bahseden Engin, “Özellikle Sarıyer Gazetesi’ni ve sizi ziyaret etmek istiyordum. Çünkü Sarıyer Gazetesi olarak gerçekten çok zor bir görev yapıyorsunuz. Sarıyer’de insanları doğru bilgilendirmek ve gelişmelerden insanları haberdar etmek için gerçekten zorlu bir çalışma yürütüyorsunuz. Sarıyer Gazetesi’ne gerek aday adaylığım gerekse bundan sonraki süreçte bana verdiği destekten dolayı çok teşekkür ediyorum. Sarıyer Gazetesi’nin haberleri özellikle sosyal medyada büyük beğeni alıyor ve çok paylaşılıyor. Haberlerinizi sürekli takip ediyorum” diye konuştu.

SEÇİMDEN SONRA DA SOKAKTA ÇALIŞACAĞIZ!

1 Kasım seçimlerinden sonra da saha çalışmalarına devam ettiğini söyleyen Engin, “CHP’nin iktidara gelebilmesi için daha çok çalışacağız. İnsanlarla bağımızı koparmadan birlik ve beraberlik içinde olacağız. Ben seçimden sonra Sarıyer Merkez’de esnafı dolaştım ve insanlar seçimden sonra bir milletvekilini sokakta gördükleri için çok şaşırdı. İnsanlar bana ‘Biz seçimden sonra ilk kez sokakta bir milletvekili görüyoruz, milletvekillerini seçimden seçime görmeye alışmıştık’ diyorlar. Her yerde aynı çalışmayı yapmamız ve insanlara daha çok ulaşmamız gerekiyor” diye konuştu.

didem-engin1 (7)

BEKİR BATU; “AK PARTİ BU KEZ SAHADA ÇOK ÇALIŞTI”

Sarıyer Gazetesi’ne gösterdiği ilgi ve ziyaretinden dolayı Milletvekili Didem Engin’e teşekkür eden Genel Yayın Yönetmenimiz Bekir Batu; “1 Kasım seçimlerinden sonra ülkemizin artık bir an önce huzura kavuşması gerekiyor. Çünkü toplum daha fazla bu gerginliği kaldıramaz. Bu seçimde AK Parti sahada ve özellikle Sarıyer’de olağanüstü bir çalışma sergiledi. Geçmişte burada AK Parti İlçe Başkanlığı yapan Hüseyin Özdemir isimli kişinin görevden alınmasından sonra yerine gelen yeni İlçe Başkanı Salih Bayraktar partideki eski kırgınları ve küskünleri toparladı, partiye marjinal duran kesimlere bile ulaşarak onlarla sıcak ilişkiler kurmaya çalıştı.Cumhuriyet Halk Partisi’nin de daha sistemli ve daha organize bir şekilde halka inmesi durumunda benzer başarıyı yakalayacağına inanıyorum” diye konuştu.

CHP İstanbul Milletvekili Didem Engin ve Genel Yayın Yönetmenimiz Bekir Batu, Türkiye ve Sarıyer’deki siyasi gelişmelerle ilgili karşılıklı değerlendirmelerde bulundu. Öte yandan Milletvekili Didem Engin, Sarıyer Gazetesi çıkışında sokakta bulunan balıkçı ve vatandaşlarla sohbet etti.

didem-engin1 (10)

didem-engin1 (6)

didem-engin1 (8)

didem-engin1 (11)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir