GündemManşet

AB Bakanı Volkan Bozkır, seçim boyunca Sarıyer’den hiç çıkmadı!

akparti-sariyer-dernek ziyareti- volkan bozkir1 (4)_ayrac

ÖZEL ANALİZ/ SARIYER GAZETESİ_ayrac

AK Parti’nin seçim zaferiyle çıktığı 1 Kasım sonrası Sarıyer’deki sonuçlar da gündemden düşmüyor. Sarıyer’deki seçim başarısının arkasındaki en dikkat çekici isimlerden birisi hiç şüphesiz AB Bakanı Volkan Bozkır. Seçim takvimi boyunca ilçeden çıkmayan Bozkır, Ak Parti İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği çok sayıda programa katılarak çalışmalarda aktif rol oynadı.

BAZEN AŞURE DAĞITTI, BAZEN KAHVEHANE’DE KONUŞTU

Rumeli Feneri’nde balıkçılarla toplantılar, İstinye’de kahvehane toplantıları, mahalle gezileri, esnaf ziyaretleri dernek ve ev ziyaretleri başta olmak üzere Sarıyer’deki çok sayıda etkinliğe katılan AB Bakanı Bozkır, seçimlerdeki başarıda ciddi rol oynadı. Bozkır, kimi zaman Sarıyerliler’e aşure dağıttı, kimi zaman Huzurevi’nde yaşlıları ziyaret etti, kimi zaman da kahvehanede vatandaşlara seslendi. AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar ve ilçe yönetimin hazırladığı seçim takvimine göre çalışmalara düzenli olarak katılan Bozkır, CHP’nin önde olduğu Sarıyer’de partisinin 2 bin 738 oyla öne geçmesinde etkin rol üstlendi.

HAYATİ YAZICI VE MİLLETVEKİLLERİ DE SAHAYA İNDİ

AK Parti İlçe Başkanlığı’nın yaptığı seçim çalışmalarına katılan bir diğer bakan ise Hayati Yazıcı oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eski avukatı ve Eski Bakan Yazıcı, özellikle seçimin son haftalarında Sarıyer’de sahaya inerek pek çok programa katıldı. Çok sayıda milletvekili ve parti yöneticisinin dönüşümlü olarak gelip seçim çalışmalarına katıldığı Sarıyer’de en dikkat çeken isim ise hiç şüphesiz AB Bakanı Volkan Bozkır oldu. Bakan Bozkır, seçim zaferinin yaşandığı akşam, Ferahevler’deki AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı’na da giderek kutlamalara eşlik etti, zafer coşkusuna ortak oldu.

_ayrac

ab-bakani-volkan-bozkir-asure1 (4)

akp-abbakanivolkanbozkir1 (8)

akp-abbakanivolkanbozkir1 (7)

akp-abbakanivolkanbozkir1 (1)

akp-abbakanivolkanbozkir1 (3)   akparti-sariyer-dernek ziyareti- volkan bozkir1 (13) akparti-sariyer-dernek ziyareti- volkan bozkir1 (11) akparti-sariyer-dernek ziyareti- volkan bozkir1 (12) akparti-sariyer-dernek ziyareti- volkan bozkir1 (17)     akparti-sariyer-dernek ziyareti- volkan bozkir1 (2) akparti-sariyer-dernek ziyareti- volkan bozkir1 (3) akparti-sariyer-dernek ziyareti- volkan bozkir1 (1) akp-abbakanivolkanbozkir1 (4) akp-abbakanivolkanbozkir1 (2)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir