GündemManşet

AK Parti İlçe Başkanı Salih Bayraktar’dan Sarıyer’e müjde! “Duatepe; Büyükşehir Belediyesi Sosyal Tesisi olacak”

SALIH-BAYRAKTAR 1

 HABER MERKEZİ/ SARIYER GAZETESİ

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar, Rumeli Hisarı’ndaki ünlü Dua Tepe’nin İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından sosyal tesis yapılacağını müjdeledi. Genel Yayın Yönetmenimiz Bekir Batu‘yu arayarak bu konuda önemli açıklamalar yapan Bayraktar; “Tüm görüşmelerimiz yapıldı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi burada İstinye’deki gibi sosyal tesis yapacak. Sarıyerlilere şimdiden bunun müjdesini vermek istiyoruz. Herkese hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

 24 YILLIK RESTORAN TAHLİYE EDİLMİŞTİ

doga-tepe1

Hatırlanacağı üzere Rumelihisarı sınırları içinde kalan Duğa Tepe, muhteşem manzarası ve güzelliyle biliniyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin kiracısı olarak, yaklaşık 25 yıldır faaliyet gösteren DOĞA TEPE isimli restoranın tahliye edilmesinden sonra söz konusu yerle ilgili ulusal basında çeşitli rant iddiaları gündeme getirilmişti. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin kiracısı olarak faaliyet gösteren restoranın boşaltılmasından sonra bölgenin yandaşlara peşkeş çekileceği iddia edilmişti. AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar’ın yaptığı açıklamanın bu rant iddialarını gündemden düşürmesi bekleniyor. Sarıyerliler şimdi kararın “sözde” kalmayıp hayata geçirilmesini ve Doğa Tepe’nin bir an önce İBB Sosyal Tesisi olarak hizmete açılmasını bekliyor.

2 yorumlar

  1. İBB ENCÜMEN KARARI GEREGİ DUATEPE DE MEZARLIK ÇALIŞMASI YAPILACAGI GEREKÇESİYLE EL KONULAN DOĞATEPE RESTAURANT IN YERİNE KENDİLERİ İŞLETMEK AMAÇLI GASP ETMİŞ DAHA AÇIKCASI DEVLET İŞYERİMİZE ÇÖKMÜŞTÜR.HIRSIZLIK HERYERDE PARKLARDA HIRSIIIIIZ VAR.

  2. Akp nin hukuk tanımazlıgının sonucu 24 yıllık emekle kurulup 60 işciye ekmek kapısı olmuş DOĞATEPE RESTAURANTIN gasp edilerek mahkeme sonuçları beklenmeden mezarlık yapılacagı gerekçede bildirildigi halde açıkca hırsızlık yapılarak işyerimize akp ve ibb ce ÇÖKÜLMÜŞTÜR.EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLAMAYACAK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir