GündemManşet

Ak Partili Hüseyin Bürge, Gazeteci Bekir Batu’yu ziyaret etti!

bürge2

_ayrac

AK Parti İstanbul Milletvekili ve Bayrampaşa Eski Belediye Başkanı Hüseyin Bürge, Sarıyer Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu’yu ziyaret etti. Sarıyer Gazetesi’nin Büyükdere’deki ofisinde gerçekleşen ziyarete Bürge’nin eşi Fatma Bürge Hanım da katıldı. 15 yıllık eski iki dostun buluşması oldukça samimi bir ortamda gerçekleşti.

_ayrac

MERT CİN/ SARIYER GAZETESİ

Yaklaşık 15 yıllık dostluğu bulunan Batu ve Bürge’nin buluşması oldukça samimi bir ortamda gerçekleşti. AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar‘ın da eşlik ettiği ziyaret sırasında Bürge’nin Bayrampaşa Belediye Başkanlığı döneminde yaptığı icraatlar ve AK Parti’nin hizmetleri de konuşuldu.

HDP BARAJIN ALTINA DÜŞECEK!

Sarıyer’in kendileri için oldukça önemli ve güzel bir ilçe olduğunu vurgulayan Bürge, seçimlerde HDP’nin baraj altına düşeceğini vurguladı. HDP’nin İstiklal Marşı ve bayrağa karşı duyarsız olduğunu ifade eden Bürge, bu durumun vatandaşların tepkisini çektiğini ve 1 Kasım seçimlerinden AK Parti’nin zaferle çıkacağını dile getirdi. Bürge, samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretten sonra Batu’yu “Ankara’ya davet ederek” gazeteden ayrıldı.

17 YIL BOYUNCA BAYRAMPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI YAPTI

Genel Yayın Yönetmenimiz Bekir Batu’nun SABAH Gazetesi muhabirliği yaptığı dönemden tanıştığı Bürge, Bayrampaşa’da tam 4 dönemdir 17 yıl boyunca belediye başkanlığı yapmıştı. AK Parti’den 1 Kasım seçimlerinde yeniden aday gösterilen Bürge, aynı zamanda Makedonya’daki Uluslararası Balkan Üniversitesi‘nin mütevelli heyeti başkanlığını yürütüyor. Belediye başkanlığı yaptığı dönemde başarılı çalışmalara imza atan Bürge, söz konusu üniversitenin kısa süre sonra hizmete gireceğini ve kampüsteki inşaat çalışmalarının son hızla devam ettiğini dile getirdi.

bürgebürge6salihbayraktarhüeyinbürgehüseyinbürgebekirbatusalihbayraktar  hüseyinbürgegazetebürge2

SARIYER GAZETESİ ARŞİVİNDEN…  BÜRGE, BAYRAMPAŞA BELEDİYE BAŞKANIYKEN…

HUSEYIN BURGE - BEKIR BATU 1 (1) HUSEYIN BURGE - BEKIR BATU 1 (2)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir