GündemManşet

AK Partililer Sarıyer’i sevdi! Eski Bakan Hayati Yazıcı Tarabya’da, AB Bakanı Bozkır Darüşşafaka’da, Milletvekili Çamlı Yeniköy’de…

AKP-1 KASIM (4)

ÖZEL HABER/ HABER MERKEZİ/ SARIYER GAZETESİ

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı’nın bugün 4 ayrı mahallede organize ettiği programlara iki bakan ve bir milletvekili katıldı. AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Gümrük ve Ticaret Eski Bakanı Hayati Yazıcı ve İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı’nın katıldığı programlara çok sayıda kişi katıldı.

AKP-1 KASIM (1)

VOLKAN BOZKIR HUZUREVİ’Nİ ZİYARET ETTİ, HAYATİ YAZICI MUHTARLARLA BULUŞTU VE TARABYA ESNAFINI DİNLEDİ

Sabah İstinye’de Sarıyerli muhtarlarla kahvaltıda buluşan Eski Bakan Hayati Yazıcı, daha sonra Tarabya’ya geçerek esnaf ziyareti yaptı. Yazıcı’ya İlçe Başkanı Salih Bayraktar ve partililer de eşlik etti. Rizeli hemşerileriyle de karşılaşan Yazıcı, esnafa sorunların çözümü konusunda sözler verdi.

Öte yandan AB Bakanı Volkan Bozkır da Darüşşafaka’daki İzzet Baysal Huzurevi’ni ziyaret etti, burada kalan yaşlılarla sohbet etti. Oldukça samimi bir ortamda geçen ziyarette huzurevi sakinleri Bozkır’a büyük ilgi gösterdi.

Bu arada AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı da Yeniköy Bağlar Mevkii’ndeki Cevahirler Cami Derneği’nde vatandaşlarla buluştu. AK Partili vekil, vatandaşlardan kendilerine 1 Kasım seçimlerinde destek istedi.

AKP-1 KASIM (5)AKP-1 KASIM (2) AKP-1 KASIM (7)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir