GündemManşet

Alçak saldırıyı lanetliyoruz!

turkiye-yasta11

DEVLET UYUMASIN ARTIK SON OLSUN!

Türkiye tarihinin en büyük terör saldırısını yaşadı. Dün Ankara’daki barış mitingi öncesinde iki canlı bomba patladı. 95 kişi can verdi, 48’i ağır 246 kişi yaralandı. Kamu güvenliğinin en başta Başkent’te sağlanamadığını gösteren bu alçak saldırıdan sonra 3 gün ulusal yas ilan edildi. Saldırıdan hemen sonra ne hikmetse facebook ve twitter yavaşlatıldı, ardından akıl almaz bir şekilde medyaya yayın yasağı getirildi. Türkiye, devletin bir an önce bu alçak saldırıyı gerçekleştirenleri ve arkasındakileri ortaya çıkarmasını bekliyor.

SARIYER’DEKİ TÜM PROGRAMLAR İPTAL!

Tüm yurtta olduğu gibi Sarıyer’de de tüm programlar ve açılışlar iptal edildi. Sarıyer Belediyesi’nin açılışını yapacağı Darüşşafaka’daki Yaşar Kemal Kültür Merkezi ile Cumhuriyet Mahallesi’ndeki İmam Hüseyin Cemevi açılışları da iptal edildi. Ayrıca Sarıyer Sivaslılar Derneği’nin (SASİDER) Bahçeköy Korupark’taki gecesi ile bugün (pazar) yapılacak Sarıyer Kastamonulular Derneği açılışı da yine iptal edilen programlar arasındaydı.

SARIYER GAZETESİ olarak ülkemizi yasa boğan bu hain saldırıda yaşamını yitiren tüm insanlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar dileriz. Tüm ülkemizin başı sağ olsun…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir