GündemManşet

Sarıyer’e bir teşekkür zor geldi! Behçet Kemal Çağlar Anadolu Lisesi’nde Sarıyer Belediyesi’ne ve Şükrü Genç’e pankart saygısızlığı!

behcetkemal-caglar

ÖZEL HABER / SARIYER GAZETESİ

Sarıyer’in önemli okullarından Baltalimanı’ndaki Behçet Kemal Çağlar Anadolu Lisesi‘nde düzenlenen geleneksel pilav gününde, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’e yapılan nezaketsizlik güne damga vurdu. Mezunları arasında Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan‘ın da bulunduğu okulda bugün (pazar) düzenlenen pilav gününde, okul bahçesine Beyoğlu Belediye Başkanı için teşekkür pankartı asılırken bugüne kadar okulun bir çok eksikliğini gideren ve ihtiyaçlarını karşılayan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’e teşekkür pankartı asılmaması tepkiye neden oldu.

ŞÜKRÜ GENÇ KATILMAKTAN VAZGEÇTİ

pankart1

Aynı okulda geçen yıl düzenlenen pilav gününde de benzer olayın yaşanması ve bu yıl da aynı nezaketsizliğin tekrarlanması Belediye Başkanı Şükrü Genç’i üzdü. Duruma tepki gösteren Belediye Başkanı Genç, son anda okuldaki pilav gününe gelmekten vazgeçti. Okulda yaşanan pankart krizini çözmek için son anda okul bahçesine asılan minik bir teşekkür pankartı da ayıbı örtmeye yetmedi.

BEYOĞLU’NA TEŞEKKÜR VAR, SARIYER’E YOK

Beyoğlu Belediye Başkanı Demircan için asılan dev pankartın yanında oldukça küçük kalan pankart CHP’lilerin ve Baltalimanı Muhtarı Ali Haydar Aslan‘ın tepkisi üzerine kaldırıldı. Behçet Kemal Çağlar Lisesi’ndeki bir çok eksikleri gideren ve okulun bir çok ihtiyacını karşılayan Sarıyer Belediyesi ve Başkan Şükrü Genç’e yapılan pankart saygısızlığı herkesimde rahatsızlık yarattı. Pilav gününe katılan Sarıyer Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin ve Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan‘ın da yaşanan bu pankart ayıbından dolayı huzursuz oldukları öğrenildi.

sariyer-belediyesi2-1

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu