GündemManşet

Boğaziçi Gurme Restaurant Büyükdere’de açıldı!

gurme

ÖZEL HABER / SARIYER GAZETESİ

Büyükdere’deki Boğaziçi Gurme Restaurant, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in yaptığı görkemli bir açılışla hizmete girdi. Manav ve et reyonunun yanı sıra şarküteri ürünlerin de satıldığı mekanda, birbirinden lezzetli tatlar müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Büyükdere Çayırbaşı Caddesi üzerinde bulunan Boğaziçi Gurme Restaurant’ın açılışı dün Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve çok sayıda vatandaşın katılımıyla gerçekleştirildi. Büyükdere Muhtarı Ali Yazıcı ve Sarıyer Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu ile çok sayıda davetlinin katıldığı açılış, oldukça keyifli bir ortamda gerçekleşti. Ahşap bir köşkte hizmete giren mekanın kurdelesini, işletme sahipleri ve çocuklarla birlikte kesen Belediye Başkanı Şükrü Genç, “Sarıyerimiz’e ve Büyükderemiz’e böylesi güzel mekanları kazandıran tüm girişimcilerimize teşekkür ediyorum. Herkese hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

BAHÇEDE DAVETLİLERE İKRAMLAR SUNULDU

Çok sayıda davetlinin katıldığı açılıştan sonra mekanın bahçesinde davetlilere ikramlarda bulunuldu. Belediye Başkanı Şükrü Genç ve davetliler kendilerine ikram edilen pizzaların kalitesine ve lezzetine hayran kaldı. Bir süre mekanda vatandaşlarla ve davetlilerle sohbet eden Bakan Genç, çocuklarla da yakından ilgilendi.

gurme2

İBRAHİM İLERU; “TÜM ÜRÜNLERİMİZ TAZE VE DOĞAL”

Boğaziçi Gurme Restaurant’ın sahiplerinden İbrahim İleru; “Burası iki ortaklı bir mekan. Diğer ortağım Kerim Çilo. Burada çok farklı bir konsepte hizmet vereceğiz. Büyükdere ve Sarıyer’de bu tarzda bir mekan yok. Burada hem et reyonlarımız var, hem manav, hem şarküteri hem de pizza satışlarımız var. Mekanımızın arka tarafında yaklaşık 100 kişinin aynı anda yemek yiyebileceği güzel bir bahçemiz bulunuyor. Burada müşterilerimize cafe hizmeti de sunuyoruz. Boğaziçi Gurme’de satılan tüm ürünlerimiz tamamen doğal ve tazedir. Örneğin pizzalarımızın lezzetine hayran kalacaksınız. Çünkü pizzamızın içindeki malzemeler vitrinde satışa sunduğumuz ürünlerden… Hamurumuz çok taze ve kıvamında pişiriliyor. Şuan pizzanın yanı sıra makarna satışlarımız da var. Ayrıca sattığımız yağ, yumurta, bal ve peynir gibi ürünleri bizzat ilk üreticisinden taze taze alıyor. Anadolunun birçok şehrini gezerek bu ürünlerin en iyi yapıldığı yerlerde doğrudan üreticilerle görüştük, ürünlerimiz oralardan geliyor” diye konuştu.

gurme6

İleru aynı zamanda paket servislerinin bulunduğunu ve park sorunlarının olmadığını söyledi. İleru; “Hafta sonları açık büfe kahvaltımız var. Ayrıca nişan, doğum günü, şirket toplantısı gibi pek çok özel davetler için mekanımız uygun. Bahçemiz oldukça ferah ve temiz. Tüm Sarıyerlileri mekanımızın ürünlerini görmeye ve kalitelimizi yaşamaya davet ediyoruz” diye konuştu.

BOĞAZİÇİ GURME RESTAURANT 

Çayırbaşı Caddesi No: 141 A/1 Büyükdere Tel: 0212 242 53 56  

gurme7gurme8gurme4 gurme5    gurme10 gurme9 gurme11 gurme12 gurme13gurme3

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir