GündemManşet

Büyükdere Muhtarı Ali Yazıcı 185 çocuğu sevindirdi!

ALİABİMUHTARI

MERT CİN/ ÖZEL HABER/ SARIYER GAZETESİ

Büyükdere Mahalle Muhtarı Ali Yazıcı‘dan bir örnek proje daha… “Gönüllerin muhtarı” Yazıcı, tamamı dar gelirli aileler olmak üzere toplam 27 ailenin çocuğunun okul kıyafetini hayır seven vatandaşların da yardımıyla temin etti. 185 çocuğa da kaban ve bot hediye etti.

ALİABİMUHTAR

185 ÇOCUĞA KIŞLIK BOT VE KABAN

Muhtar Ali Yazıcı, hayırsever iş adamlarıyla görüşerek ihtiyaç sahibi tam 185 çocuğun kışlık botunun ve kabanının alınmasını sağladı. Yazıcı ayrıca 27 çocuğu giydirirken 185 çocuğun bot ve kaban ihtiyacını da karşılamış oldu.

Yazıcı, ” Semtimde kışlık botu ve kabanı olmayan çocuklarımız varken yapmış olduğum muhtarlık görevinin hiç bir anlam taşımayacağını düşündüğüm için çevremde ki duyarlı hayır sevenlerle görüşerek böyle bir çalışmaya imza attık. Hiç kimse benim bu kadar faaliyet içerisinde bulunan biri olmamdan bir takım anlamlar çıkarmasın. Ben gelebileceğim en güzel makamdayım. Siyaset gibi bir düşüncem ne bugün ne de yarın olmamıştır, olmayacaktır. Benim tek gayem görevini yapmış olduğum Büyükdere Muhtarlık makamını bir hizmet elçiliğine dönüştürmektir” dedi. Büyükdere Muhtarı Ali Yazıcı gazetemiz aracılığıyla hayırsever vatandaşlara da teşekkür etti.

ALİMUHTAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir