GündemManşet

FLAŞ! BALTALİMANI MUHTARI’NIN 27 KOYUNUNU ÇALDILAR!

ali-haydar15  _ayracSarıyer Baltalimanı Muhtarı Ali Haydar Aslan’ın adaklık olarak satışa sunduğu tam 27 koyunu, bu sabaha doğru hırsızlar tarafından çalındı. Polis, koyun hırsızlarını yakalamak için geniş çaplı soruşturma başlattı.

_ayrac

BEKİR BATU/ ÖZEL HABER/ SARIYER GAZETESİ

Sarıyer’in sevilen muhtarlarından Baltalimanı Muhtarı Ali Haydar Aslan, bu sabah hırsız şoku yaşadı. Bir süre önce muhtarlık binasına yakın bir noktada adak satış merkezi açan Muhtar Aslan’ın tam 27 koyunu bu sabaha doğru hırsızlar tarafından çalındı.

KAMYONA YÜKLEYİP GİTTİLER

Yaşadığı hırsızlık olayını Sarıyer Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu’ya anlatan Muhtar Ali Haydar Aslan şöyle konuştu; “Bu sabah saat 04.00 sularında (Cumartesi) koyunlara bakan elemanımız koyunların yemlerini veriyor ve daha sonra gidip uyuyor. Sabaha doğru adak noktasına gelen hırsızlar bir araca büyük ihtimalle bir kamyona koyunları yükleyip götürüyorlar. 27 tane koyunumuz çalındı, yaklaşık 20 bin lira zararımız var. Hırsızlar yüzünden çok büyük zarara uğradım. Polise başvurdum polis şuan hırsızların peşinde. Polisin bölgedeki kamera kayıtlarından hırsızları yakalayacağına inanıyorum. Hırsızlar yakalanmazsa çok büyük mağdur olacağım” diye konuştu.

YASAL UYARI: ÖZEL HABERİMİZ KAYNAK GÖSTERİLMEDEN YAYINLANAMAZ!

İŞTE ÇALINMADAN ÖNCE O KOYUNLAR;

ali-haydar2  mobil-adak-kurban-kesim22

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir