GündemManşet

Her yer Sarıyer, her yer iftar sofrası!

sariyer-belediyesi-iftar-sarıyer1 (9)

HABER MERKEZİ/ SARIYER GAZETESİ

Ramazan Ayı’nda, Sarıyer yine cıvıl cıvıl… 38 mahallenin bulunduğu Sarıyer’de her gün birkaç noktada sokak iftarları veriliyor. Sarıyer Belediyesi tarafından organize edilen sokak iftarlarına her gün binlerce kişi katılıyor. Vatandaşlar belediye tarafından ikram edilen yemeklerle oruçlarını bozarken, akşam da İstinye Tersane Alanı’nda düzenlenen birbirinden keyifli eğlence programlarına katılıyor.

ŞÜKRÜ GENÇ TEK TEK TÜM VATANDAŞLARLA SOHBET EDİYOR

Belediyenin düzenlediği sokak iftarlarının tamamına katılan ve onlarla birlikte aynı sofrada iftara eşlik eden Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, vatandaşlarla tek tek sohbet ediyor ve çocuklarla da yakından ilgileniyor. Onlarla sık sık hatıra fotoğrafı çektiren Genç, iftar sonrasında vatandaşlara bir konuşma yaparak Sarıyer’deki hizmetleri ve projeleri hakkında bilgiler veriyor. İftarlara mahalle muhtarları, mahallenin önde gelen STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katılıyor. Sarıyer Belediyesi’nin sokak iftarları renkli ve eğlenceli görüntülere sahne olmaya devaö ediyor.

sariyer-belediyesi-iftar-sarıyer1 (1) sariyer-belediyesi-iftar-sarıyer1 (2) sariyer-belediyesi-iftar-sarıyer1 (3) sariyer-belediyesi-iftar-sarıyer1 (4) sariyer-belediyesi-iftar-sarıyer1 (5) sariyer-belediyesi-iftar-sarıyer1 (6) sariyer-belediyesi-iftar-sarıyer1 (7) sariyer-belediyesi-iftar-sarıyer1 (8)sariyer-belediyesi-iftar-sarıyer1 (10) sariyer-belediyesi-iftar-sarıyer1 (11) sariyer-belediyesi-iftar-sarıyer1 (12) sariyer-belediyesi-iftar-sarıyer1 (13) sariyer-belediyesi-iftar-sarıyer1 (14) sariyer-belediyesi-iftar-sarıyer1 (15) sariyer-belediyesi-iftar-sarıyer1 (16) sariyer-belediyesi-iftar-sarıyer1 (17) sariyer-belediyesi-iftar-sarıyer1 (18) sariyer-belediyesi-iftar-sarıyer1 (19) sariyer-belediyesi-iftar-sarıyer1 (20) sariyer-belediyesi-iftar-sarıyer1 (21) sariyer-belediyesi-iftar-sarıyer1 (22) sariyer-belediyesi-iftar-sarıyer1 (23) sariyer-belediyesi-iftar-sarıyer1 (24) sariyer-belediyesi-iftar-sarıyer1 (25) sariyer-belediyesi-iftar-sarıyer1 (26) sariyer-belediyesi-iftar-sarıyer1 (27) sariyer-belediyesi-iftar-sarıyer1 (28) sariyer-belediyesi-iftar-sarıyer1 (29) sariyer-belediyesi-iftar-sarıyer1 (30) sariyer-belediyesi-iftar-sarıyer1 (31) sariyer-belediyesi-iftar-sarıyer1 (32) sariyer-belediyesi-iftar-sarıyer1 (33) sariyer-belediyesi-iftar-sarıyer1 (34)

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir