GündemManşet

Derbent yasta! Huber Köşkü’nde intihar ettiği iddia edilen 20 yaşındaki Fatih Ürker, yaşasaydı bugün askere gidecekti!

fatih-urker1 (3)_ayrac

Tarabya’daki Huber Köşkü’nde güvenlik görevlisinin silahıyla intihar ettiği iddia edilen 20 yaşındaki gencin Sarıyer Derbent Mahallesi’nde oturan FATİH ÜRKER olduğu ortaya çıktı. Ürker eğer yaşamını yitirmeseydi bugün asker eğlencesi yapacak yarın da birliğine teslim olacaktı.

_ayrac

ÖZEL HABER/ SARIYER GAZETESİ

Sarıyer Gazetesi’nin yaptığı araştırmaya göre Derbentli Fatih Ürker, eğer hayatını kaybetmeseydi bugün Derbent’te asker eğlencesi verecek 3 Kasım’da da birliğine teslim olacaktı. Kuaförlerde masör olarak çalıştığı öğrenilen 20 yaşındaki talihsiz gencin olay günü evden annesiyle tartışarak çıktığı ve neden Huber Köşkü’ne gittiği bilinmiyor. Sessiz sakin bir kişi olarak bilinen ve kendi halinde namazında niyazında bir ailesi olduğu öğrenilen Ürker’in ölümü mahallede şok etkisi yarattı. Bugün sabah saatlerinde gerek cep telefonu mesajıyla gerekse sosyal medya hesabından tüm arkadaşlarını “asker eğlencesine” çağıran Ürker’in cenazesi savcının talimatı üzerine Adli Tıp Morgu’na kaldırıldı.

Genç yaşta yaşamını yitiren Fatih Ürker’in bugüne kadar bir çok ünlüyle çekilmiş fotoğrafları geride hatıra kaldı.

Sarıyer Gazetesi olarak merhum Fatih Ürker’e Allah’tan rahmet tüm ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

İŞTE FATİH ÜRKER’İN ARKADAŞLARINA GÖNDERDİĞİ SON MESAJ!

fatih111 fatih-urker1 (2)

 

GERİDE ÜNLÜLERLE ÇEKİLMİŞ BU FOTOĞRAFLARI KALDI

fatih-urker1 (4)fatih-urker1 (9)

fatih-urker1 (7)

fatih-urker1 (6)

fatih-urker1 (8)

Daha fazla göster

Bir yorum

  1. Allahım mekanını cennet eylesin kardeşim. Küçüklüğünü bildiğim bi dostumdu. Hakkında terörist gibi haysiyetsiz bi muhabbet dolanmakta bu şerefsizliktir. Fatih vatanını milleti seven bi aslandı. Adını kirleten şerefsiz yoksunu insanlar bunu bi çıkara çevirmeye çalışıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler